banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba dílů viz výkresy
Pálení plazmou viz příloha
Obrábění dílů, stálá spolupráce
Poptáváme výrobce, který má volné kapacity na vstřikolisech
Malířské, zednické práce v bytě
5 nejnovějších nabídek
FLEXO KABEL 3m 2x1,5mm2 H07RN-F PRYŽ
HUTNÍ Materiál, trubky - ihned k prodeji!
HUTNÍ Materiál - ihned k prodeji!
Prodej nadbytečného materiálu - PA6 GRILON PVS-25H 7021/31 GRAU
Výroba výlisků

Speciální vánoční nabídka zápisu do katalogu s firmou Jeunesse

05/11/2017

 

Balíček obsahuje:

2 bottles of LUMINESCE™ cellular rejuvenation serum - pomáhá omezovat viditelnost jemných linií a vrásek a obnovuje mladistvou zář vaší kůže.


1 bottle of LUMINESCE™ daily moisturizing complex - Toto lehké pleťové mléko chrání a zvlhčuje pomocí výtažků z ovoce a zeleniny a díky tomu kůže vypadá energičtěji a krásněji.


1 jar of LUMINESCE™ advanced night repair - vyživuje a obnovuje vaši kůži, zatímco spíte. Součástí směsi jsou antioxidanty a hydratující složky. Tento zvlhčující noční krém obnovuje jas a omezuje viditelnost jemných linií způsobených dehydratací pro mladistvější vzhled. Probuďte se odpočatí a občerstvení.


1 tube of LUMINESCE™ youth restoring cleanser - Toto speciální spojení alfa a beta hydroxy kyselin odstraňuje nános odumřelých buněk a nečistot, takže vaše pokožka bude schopna absorbovat maximum benefitů řady péče o pleť Luminesce®.


1 tube of LUMINESCE™ essential body renewal - Hydratujte svou kůži tímto luxusním tělovým mlékem. Tato lehká receptura obohacená o výtažky z ovoce a zeleniny poskytuje dlouhodobou hydrataci a omlazení. Tento nemastný hydratační přípravek pomáhá uchovat mladistvý jas od hlavy až k patě.


1 bottle of LUMINESCE™ flawless skin brightener - Dosáhněte bezvadné pleti s tímto jedinečným zesvětlujícím gelem. Tato hydratační receptura obsahuje složky, které redukují zvýšenou pigmentaci, redukují póry a obnovují zdravý a jasný vzhled pleti. Objevte viditelná zlepšení díky tomuto vysoce účinnému gelu.

 

Pro registraci pište na email: vanocniakce@industry-eu.cz

 

Nabídka platí i pro stávající zákazníky v případě prodloužení registrace.

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU