banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka - Projekt pro RD, rekonstrukce bytových jednotek
Poptávka - Výroba dveří na míru, truhlář
Poptávka - Garážová vrata
Poptávka - Nádrž na deštovou vodu, svody a rozvody dle projektu
Poptávka - Poptávám zednické a stavební práce, výmalba, nátěry, bourání
5 nejnovějších nabídek
DVOUDRÁHOVÝ STŮL S JEDNOU POHÁNĚNOU DRÁHOU
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - PERFEKT 42CB-CC
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ SÍTÍ HAMBI KSE603V - 6m
STŘIHAČKA BETONÁŘSKÉ SÍTÍ HAMBI TV60V - 6m
STŘIHAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - SIMPLEX 35E

Špičkový svařovací stroj MIG/MAG Automig Pulse - MIGATRONIC CZ a. s.

06/12/2022

 

Automig 300 Pulse

Špičkový svařovací stroj MIG/MAG

Automig 300 Pulse je navržený pro dokonalé MIG svařování a pájení  vysokopevnostní, uhlíkové a nerezové oceli a hliníku při současné nabídce mnoha funkcí pro snížení výrobních nákladů.

  • Impulzní MIG/MAG svařování a MIG pájení
  • Uživatelsky přívětivý s rychlým dosažením dokonalého výsledku
  • Pokročilé svařovací funkce jako je dvojitý impulz
  • Až tři cívky drátu najednou

Zařízení Automig 300 Pulse je výsledkem 50 let praktických zkušeností s výrobou svařovacích zařízení pro autoservisy.

 

 

Uživatelsky přívětivé nastavení a ovládání

Zařízení Automig 300 Pulse je dodáváno se svařovacími programy vybranými speciálně pro opravy automobilů. Grafický displej usnadňuje zvolení správného svařovacího programu. Zvolte typ drátu a plynu a automatický průvodce vyhledá správný program. Nyní můžete upravit svařovací parametry otočením jediného ovladače. Je zcela na vás, zda nastavíte proud, rychlost posunu drátu nebo tloušťku materiálu, stroj synergicky přizpůsobí všechny ostatní parametry.

Jakmile máte parametry dokonale nastavené, můžete si prostřednictvím funkce MigaMemory uložit až pět různých nastavení. Při příštím svařování podobného kusu jednoduše načtěte dříve uložená nastavení.

Časté výměny drátu zdržují. Proto je Automig 300 Pulse k dispozici až se třemi cívkami a hořáky. To usnadňuje střídání různých materiálů a svařovacích procesů. Stroj automaticky rozpozná, který hořák/cívka je aktivní. Prostě jen stiskněte tlačítko.

 

Svařování bez kompromisů

Svařovací stroj Automig 300 Pulse je ideální pro skutečné profesionály. Zařízení disponuje synergickými svařovacími programy a funkcemi jako dvojitý impulz či bodový interval. Dvojitý impulz, který redukuje rozstřik na minimum, je ideální pro svařování a MIG pájení. Dokonalé zapalování oblouku hraje zásadní roli především v opravárenských provozech, kde se často boduje a stehuje.

Poloautomatické stehování
Stroj disponuje funkcí stehování. Stačí nastavit délku každého stehu / pauzy a svařovat. Pohybujte hořákem konstantní rychlostí po svařenci a čtyřkladkový podavač drátu s tachodynamem podává svařovací drát s vysokou přesností ve vámi zadaných sekvencích.

 

 

Bezpečnost především

Zařízení Automig 300 Pulse splňuje normy výrobců automobilů po stránce použitelnosti, svařovacího výkonu, designu i možností. Naší hlavní prioritou je zajistit, aby se opravené vozy mohly bezpečně vrátit do provozu. To znamená, že je po opravě nebo po výměně dílů třeba zabezpečit odolnost proti korozi a pevnost oceli.

Svařovací stroj Automig 300 Pulse je schopen svařování a MIG pájení při nižších proudech; to je jasná výhoda, neboť kovové části vozů jsou stále tenčí. Nízký proud pomáhá snižovat vnesené teplo a riziko poškození oceli.

Funkce dvojitého impulzu umožňuje svařovat rychleji plechy se svarem podobným TIG svařování a s nižším rizikem deformace vlivem zahřátí. To umožní zpracovat vysokopevnostní ocelové materiály přesně dle pokynů výrobců automobilů a ušetřit tak čas na finálním opracování.

 

MIGATRONIC CZ a. s.

Tolstého 451

Teplice

415 01

Česká republika

 

Tel.:+420 417 570 660

Mob.:+420 602 287 076

Fax: +420 417 533 072

E-mail: migatronic@migatronic.cz

Internet: www.migatronic.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/migatronic-cz-a-s

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU