banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka - Plechová střecha, natěračské práce
Poptávka - Poptávám zhotovení vnějších omítek
Poptávka - Plechová střecha
Poptávka - Poptávám malířské práce, jedná se o výmalbu domu, zakrytí, úklid, výmalba na bílo, úklidové práce
Poptávka - Pochozí zelená střecha včetně projektu a zhotovení
5 nejnovějších nabídek
Certifikáty - Schwer Fittings
H2-lok šroubení se dvěma svěrnými prstenci
Chemie pro čistění vod
Balící linky - Ovinování palet
Nabídka - permanentní magnety - feritový blok - 19,8x15,2x6 (MA) mm

Společnost Chvalis se zařadila mezi Českých 100 Nejlepších

15/08/2019

 

 

Společnost Chvalis s. r. o., přední distributor produktů značky Parker Hannifin v České republice se zařadila mezi Českých 100 Nejlepších za rok 2018. Slavnostní předávání ocenění proběhlo na Pražském hradě, ve Španělském sále koncem listopadu loňského roku. Ocenění uděluje společnost Comenius v rámci anketní soutěže Českých 100 Nejlepších již od roku 1996.

Společnost Chvalis je expertem na poskytování komplexních řešení hydraulických systémů "na klíč" dle zadání zákazníků, a to včetně dodávky, montáže a uvedení do provozu. Na vývoj a konstrukci hydraulických systémů pro potřeby všeobecného průmyslu a strojírenství se společnost Chvalis zaměřuje již od roku 1997. Specialitou firmy jsou technická řešení a dodávky hydrauliky pro železniční vozidla, která se netýkají pouze nových hydraulických systémů, ale také modernizací a rekonstrukcí již zastaralých vozidel.

Chvalis do svých systémů a agregátů využívá již od roku 1992 především produkty Parker pro jejich bezkonkurenční kvalitu, bezporuchovost a bezpečnost. V oblasti železničního průmyslu je společnost Chvalis držitelem Certifikátu technické způsobilosti dodavatele Českých drah a Certifikátu dodavatele SŽDC.

„Velmi mě těší, že jsme se za více než 28 let fungování naší firmy přesunuli od zajišťování servisu a údržby hydraulických, pneumatických a mazacích systémů do pozice tvůrce systémů na klíč a výrobce hydraulických systémů. Zařazení mezi Českých 100 nejlepších nás naplňuje hrdostí a potvrzuje, že to, co děláme, má smysl," komentoval ocenění Milan Chvalina, jednatel a ředitel společnosti.

„Společnost Chvalis je naším partnerem od samého začátku. Naše spolupráce je postavena na pevných základech, a to obchodních i přátelských. Velice si tyto spolupráce vážíme a o to s větší radostí a gratulujeme společnosti Chvalis k zisku tak významného ocenění," komentovala toto ocenění Vladimíra Fadrná, marketingová ředitelka, Parker Hannifin Sales Company Central & Eastern Europe.

Chvalis v České republice provozuje šest lokálních prodejních center. Díky této síti poboček, které jsou vždy spojeny se servisním zázemím a prodejnou hydrauliky a pneumatiky ParkerStore, je schopna operativně poskytnout 24hodinový záruční i pozáruční servis k plné spokojenosti svých zákazníků. Prodejny jsou kompletně vybaveny pro výrobu hydraulických hadic a jsou držiteli osvědčení „Certifikace hadicové dílny - ParkerStore".

Kromě prodejen provozuje Chvalis i vlastní školicí středisko certifikované společností Parker Hannifin, ve kterém nabízí odborná školení pro své zákazníky a pracovníky údržby společností, které vlastní a provozují motorové vozy a lokomotivy. Nabízí také možnost provádět odborná školení přímo u zákazníka.

Zdroj: www.technickytydenik.cz

 

 

 

 

CHVALIS s.r.o.

Velešická čp. 54

Hoštka

411 72

Česká republika

 

Tel.:+420 416 857 711

Mob.:+420 737 222 233

Fax: +420 416 814 198

E-mail: info@chvalis.cz

Internet: www.chvalis.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/chvalis-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU