banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme LDPE vstřikovací
Zámečnické práce
Výroba plast
CNC obrábění
Hutní materiály
5 nejnovějších nabídek
Brusný kotouč na hliník
NAFTOVÉ INFRAČERVENÉ TOPIDLO XL9 E
Zvýhodněná nabídka nového lisu za skladovou cenu !!!!
Barevný Masterbatch
Plnič / Filler Masterbatch

Společnost Rigips zve na FOR ARCH

20/09/2016

 

V hlavní roli v expozici Rigips na veletrhu FOR ARCH od 20. do 24.9. v pražských Letňanech bude praktické užití sádrokartonu. Výrobce a dodavatel sádrokartonu návštěvníkům umožní, aby si tento materiál a jeho vlastnosti mohli vyzkoušet na vlastní kůži.

Zájemci si budou moci sami ověřit, že sádrokartonová deska Habito je skutečně pevná. Vyznačuje se totiž odolností, která na trhu nemá srovnání. Návštěvníci tak budou moci vzít kladivo a tabuli z Habita zkusit prorazit. „Kladivo vám osobně zapůjčíme. Chceme, aby si každý svou vlastní silou mohl vyzkoušet, jak odolné Habito je,“ uvedl k tomu Martin Sochor, marketingový ředitel společnosti.

Disciplín bude více

Zvlášť pro mladší publikum tu bude lezecká stěna postavená z Habita. Soutěže v lezení po této stěně jsou populární, a proto i na FOR ARCH Rigips očekává, že tato atrakce zařadí jeho stánek B12 v Hale 1 mezi ty nejzajímavější na celém veletrhu.

Expozice společnosti Rigips na FOR ARCH však neposkytne jenom zábavu, ale i praktické předvedení a rady. Každý si bude moci ověřit, že předností desek Habito je i to, že bez jakéhokoli dodatečného kotvení unesou například skříňky kuchyňské linky plné nádobí na prostých vrutech.

Budou tu i odborníci společnosti, kteří každému individuálně odpoví na veškeré dotazy ohledně užití materiálu a montáže v nejrůznějších podmínkách.

Škola suché výstavby

Rigips i na veletrhu FOR ARCH pořádá další kolo akademie zvané Škola suché výstavby. Jde o sérii dílen, na kterých si laici i profesionálové budou moci vyzkoušet, jak se se sádrokartonem pracuje. Ta bude v Hale 6 na ploše A02. K účasti zdarma je třeba se zaregistrovat na www.rigips.cz/skola-suche-vystavby/.

 

O SPOLEČNOSTI SAINT-GOBAIN

Saint-Gobain patří k top 100 průmyslových podnikům světa. Saint-Gobain je dnes díky svým zkušenostem a schopnosti neustále inovovat světovým lídrem na trzích udržitelného bydlení a v oblasti stavebnictví. Navrhuje, vyrábí a distribuuje vysoce výkonné stavební materiály, které poskytují inovativní řešení energetické efektivity a ochrany životního prostředí. Díky svým materiálům nabízí komplexní řešení pro kvalitní, úsporné a udržitelné bydlení lidí na celém světě.

Společnost vyrábí také skla pro stavebnictví i automobilový průmysl, inteligentní zateplovací systémy, systémy zásobování vodou a solární řešení.

V mnoha oblastech, ve kterých na světovém trhu působí, je Saint-Gobain jedničkou na trhu.

  • Saint-Gobain je největším evropským prodejcem stavebních materiálů.
  • Osmdesát hlavních měst světa a více než sto velkých světových metropolí využívá potrubní vedení vyrobené Saint-Gobain.
  • Každé druhé auto, které jezdí na evropských silnicích, má skla vyrobené Saint-Gobain.
  • Každá druhá střecha v Evropě a jedna pětina domů v USA využívá izolace vyrobené skupinou Saint-Gobain.

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU