banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka - Plastová jímka
Poptávka - Bezpečnostní dveře
Poptávka - Poptáváme tepelné čerpadlo viz projekt
Poptávka - Realizace sedlové střechy na rodinném domě dle přílohy
Poptávka - Poptáváme zateplovací práce pro SVJ, zateplení domu, výměr viz příloha
5 nejnovějších nabídek
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - SPECIAL 42S
Nábytek, židle, vybavení interiéru do 10ti dní
Použité oktabíny k prodeji
Plastové přepravní boxy
Váš tryskací stroj nepracuje správně?

Šroubení s vyhrdlením 37° - Schwer Fittings s. r. o.

17/05/2022

 

šroubení s vyhrdlením 37°

Šroubení s vyhrdelním 37° z nerezové oceli se používají v oblastech, kde dochází k silným vibracím, vysokému tlaku a vysokému mechanickému zatížení. Svěrné šroubení zaručuje vysokou úroveň bezpečnosti v potrubním systému. Hlavní oblasti použití jsou v lodním stavitelství, strojírenství, v petrochemickém, papírenském a hydraulickém průmyslu a offshore.

Technické informace o připojení šroubení s vyhrdlením 37° k závitovému konektoru podle DIN 3853 s vnitřním kuželem 24° (tvar díry W podle DIN 3861).

FUNKCE

Pro připojení trubky rozšířené v úhlu 37° k vnitřnímu kuželu 24° používáme prstencový adapter BV-202. Ten má odpovídající protilehlé kužely a je opatřen o-kroužky na obou stranách, takže jak trubka s vyhrdlením 37°, tak objímka s vnitřním kuželem 24°, jsou elastomericky utěsněny, čímž se vytvoří vysoká úroveň těsnosti. Převlečná matice má metrický závit a lze ji přišroubovat na závitový konektor, který je obvykle určen pro připojení zářezných kroužků. Trubka musí být více a dále vyhrdlena než v ISO 8434-2, tabulka 5, aby o-kroužek adapteru byl zcela zakrytý. Rozměry jsou uvedeny v následující tabulce.

šroubení s vyhrdlením 37°

MONTÁŽ

Před montáží zatlačte adapter BV-202 do 24° kuželu správnou stranou (viz obrázek výše). Poté přitlačte rozšířenou trubku s nasunutou převlečnou maticí BV-201 a přítlačným kroužkem BV-203 na kužel 37° adapteru. Převlečnou matici zašroubujte rukou na závit šroubení, dokud se nedostane do kontaktu. Pomocí klíče utáhněte převlečnou matici asi o 1/4 - 1/2 otáčky, dokud se síla nezvýší. Tryska musí být držena klíčem.

VYHRDLOVÁNÍ TRUBKY

Pro vyhrdlování trubek z nerezové oceli doporučujeme použít elektrohydraulický lisovací zpřístroj s tvrzenými nebo povlakovanými nástroji, aby se docílilo přesné rozšíření trubky pro funkčně spolehlivé potrubní spojení.

 

 

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU