banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka - Plastová jímka
Poptávka - Bezpečnostní dveře
Poptávka - Poptáváme tepelné čerpadlo viz projekt
Poptávka - Realizace sedlové střechy na rodinném domě dle přílohy
Poptávka - Poptáváme zateplovací práce pro SVJ, zateplení domu, výměr viz příloha
5 nejnovějších nabídek
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - SPECIAL 42S
Nábytek, židle, vybavení interiéru do 10ti dní
Použité oktabíny k prodeji
Plastové přepravní boxy
Váš tryskací stroj nepracuje správně?

Standardizovaná technologie paralelních pólů pro frézovací aplikace na obráběcím stroji - Schunk Intec s.r.o.

09/02/2020

 

 

Standardizovaná technologie paralelních pólů pro frézovací aplikace na obráběcím stroji

Pokud se upínají úzké, tenké nebo geometricky rozměrné feromagnetické obrobky za účelem frézování, desky čtvercových pólů dosahují někdy svých mezí, protože ne všechny póly jsou zakryté a magnetické pole není vyvážené.

 
 
 
 
Paralelní póly SCHUNK MAGNOS MFPS byly vytvořeny konkrétně pro frézování tenkých nebo úzkých obrobků. Umožňují minimální deformační upínání a rychlé výměny obrobků.

Desky pro frézovací operace s paralelními póly SCHUNK MAGNOS MFPS, které fungují okamžitě a jsou vybaveny pevnými a pohyblivými pólovými nástavci, nabízejí alternativu pro tento druh aplikace. Magnetické pole na celé šířce pólu zajišťuje vysoké boční upínací síly u úzkých obrobků, upnutí s malými deformacemi a vibracemi a krátké nastavovací časy. V důsledku vyšší polohy obrobku o jednu úroveň nad magnetickým sklíčidlem je 5stranné obrábění možné v jediném nastavení. Obrobek je jednoduše umístěn na stroj a sklíčidlo s permanentním elektromagnetem je aktivováno krátkým proudovým impulzem. Díky pohyblivým pólovým nástavcům se nevyžaduje žádné jemné nastavení nebo příprava obrobků. Místo toho jsou pólové nástavce jednotlivě přizpůsobeny obrobku. To brání specifickému poškození nebo deformaci obrobku. Uživatelé profitují z maximální přesnosti upnutí a stejnoměrnosti obrobku. Plošné upínání minimalizuje vibrace, chrání jak vřeteno stroje, tak řezné břity a tak snižuje náklady na nástroj a údržbu. Elektrická energie je potřebná pouze pro aktivaci a deaktivaci magnetů. Pro udržování upnutí nevyžadují paralelní pólové desky žádnou energii. Patentovaný displej, který informuje o aktuálním stavu, je také nezávislý na napájení, ukazuje autonomně individuální aktivační stav magnetického upínače. Proto může být stav upnutí, například při ukládání obrobků do paměti, kdykoli kontrolován. Magnetické desky SCHUNK MAGNOS MFPS jsou k dispozici v různých standardizovaných velikostech od 315 x 300 mm do 1000 x 500 mm s 6 až 22 póly, s roztečí pólů 30 mm. Přídržná síla je 160 N/mm2. Pro paletizační systémy jsou navíc k dispozici desky paralelních pólů, určené pro konkrétní aplikace. Magnetické desky MAGNOS MFPS jsou ideální pro frézování a vrtání. Monobloková konstrukce zajišťuje vysokou stabilitu a tuhost, a tím navíc minimalizuje vibrace a výrazně zlepšuje kvalitu povrchu.

 
 
 

Stáhnout tiskové prohlášení

1 klepnutím - všechny soubory SCHUNK-PR2001-MAGNOS_MFPS_(..).zip (1MB)

 

 

 

 

 

Schunk Intec s.r.o. - upínací technika a uchopovací systémy

Tuřanka 115

Brno

627 00

Česká republika

 

Tel.:+420 513 036 213

Fax: +420 531 036 219

E-mail: info@cz.schunk.com

Internet: www.cz.schunk.com

https://www.industry-eu.cz/firmy/schunk-intec-s-r-o-upinaci-technika-a-uchopovaci-systemy

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU