banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme výrobce, který má volné kapacity na vstřikolisech
Plechy S235, tenkostěnné profily
Hledáme výrobce z měkkého plastu o síle 5mm
Dodání a montáž oken
Zakázková výroba nádrže
5 nejnovějších nabídek
FLEXO KABEL 3m 2x1,5mm2 H07RN-F PRYŽ
HUTNÍ Materiál, trubky - ihned k prodeji!
HUTNÍ Materiál - ihned k prodeji!
Prodej nadbytečného materiálu - PA6 GRILON PVS-25H 7021/31 GRAU
Výroba výlisků

STAVBA KRBU NA KLÍČ

22/04/2017

 

 

tuma_269

 

TUMA INVEST, spol. s r.o. nabízí komplexní dodávku teplovzdušného případně teplovodního krbu, s přirozeným i nuceným oběhem, s optimalizací výběru vložky, s bezplatným zpracováním návrhu jako i technickou pomoc, poradenskou činnost a garance před, během i po realizaci krbového díla. Firma TUMA INVEST, spol. s r.o. používá výhradně materiály a technologie od předních výrobců Kamnářská materiálů, hygienicky nezávadných izolačních a žáruvzdorných materiálů, certifikovaných spotřebičů, příslušenství a třívrstvých komínových systémů. Ke stavbě krbů používáme přírodní kameny, žulu, mramor, pískovce, travertin, masivní i frézované dřevěné římsy, keramické cihličky, šamoty, Brulapor i lité Ortner šamoty.

Zručnější kutilům můžeme nabídnout různé krbové stavebnice, poradit a vysvětlit technologii staveb, nabídnout vhodné materiály ke stavbě jako i příslušenství a nářadí.

Zahradní krby / grily / a stavebnice jsou neodmyslitelnou součástí naší nabídky.

Méně náročnějším zákazníkům nabízíme širokou škálu krbokachlí, sporáků a kamen od jednoduchých až po keramické s kombinací kamene.

Rádi Vás také přivítáme v našich prodejnách v Prievidzi, v Bánovcích nad Bebravou , v Trenčíne,  Pezinku i v Košicích na Slovensku kde Vám můžeme poskytnout bezplatné poradenské služby a nabídnout Vám komplexní sortiment z oblasti spotřebičů pro tuhá paliva. Při prodeji spotřebičů zajišťujeme rozvoz na Vámi požadovanou adresu po celé CZ. Nabízíme i prodej na splátky.

Při prodeji komínových systémů a komponentů Vám umíme nabídnout několik systémů podle individuální technické, kvalitativní i cenové náročnosti.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

solenzara_400

 

TUMA INVEST, spol. s r.o.

Útulná 507/15
Praha 10
108 00
Česká republika

Mob.: +420 739 033 548
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU