banner
5 nejnovějších poptávek
Kovovýroba, zámečnické práce viz příloha
Kompletní rekonstrukce koupelny
Výroba a dodání šablony z plastu pro nástřik
Obrábění dílů
Kovovýroba
5 nejnovějších nabídek
Absorbér vlhkosti
LDPE regranulát - různé odstíny
CaCO3 čistý prášek
Plnič / Filler Masterbatch
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!

Stavba, revize, sanace, oprava, vložkování, frézování komínů, kominictví Třinec, Frýdek-Místek

17/05/2016

Stavba, revize, sanace, oprava, vložkování, frézování komínů, kominictví Třinec, Frýdek-Místek

 

Společnost MBTerm-krby s.r.o. s dlouholetou tradicí a působností v Moravskoslezském kraji Vám jako profesionál v oblasti kominických služeb exkluzivně nabízí kompletní servis při individuálním řešení Vašich komínů. Mezi hlavní činnosti firmy MBTerm-krby s.r.o. v kominickém oboru patří

 

- stavba komínů dle požadavků zákazníka

- sanace a opravy komínů

- vložkování komínů

- frézování komínů

- revize spalinových cest

(Revizní technik spalinových cest: Marian Blažko ev.č.0007/36-024-H/2013)

- autorizované měření spalinových cest a spotřebičů

(Analyzátor spalin A 400 PRO NOx)

-  poradenská činnost

- vystavování odborných posudků

 

Přidejte se i vy ke spokojeným zákazníkům společnosti MBTerm-krby s.r.o. a najděte to nejoptimálnější řešení právě pro Vás.

 

 

Výběr krbové vložky

Samotné montáži předchází důkladný výběr krbové vložky, její navržení do interiéru a následné dořešení funkce. Krb muže být pouze jako estetický doplněk interiérů, nebo jako velice funkční součást ekonomického vytápění celého domu. Jakmile je toto vše vyřešené a domluvené nadejde den montáže.

 

Montáž krbu

Specializovaný odborník vyměří místo, kde bude krb umístěn. Pokud je využití krbu maximální, tudíž ohřívá vodu i rozvádí teplý vzduch po celé domácnosti, připraví se potřebné otvory pro rozvod vzduchu a spolupracuje se s instalatéry pro připojení vodovodních trubek. To vše je již předem domluvené.

Po vytvoření všech potřebných otvorů, se zaizoluje zeď za krbovou vložkou, tepelně izolačními deskami. Poté se na místo krbu umístí stojan krbu, který zapříčiňuje lepší obslužnost plochy pod krbem.

Vše musí být v ideální rovině. Pokud je toto všechno pořádku, přichází na řadu usazení krbové vložky. Napojení krbové vložky na komín, připojení vodovodní instalace, rozvod teplého vzduchu. To vše musí provést specializovaný odborník.

 

Obestavba krbu

Následuje obestavba krbu. Naši odborní pracovníci postupují podle předem daného rozpracovaného a klientem odsouhlašeného projektu. Vytvoření nosné kostry zajistí dodržení bezpečnostních regulí. Krb se obkládá tepelně izolačními deskami. Spoje a vrty musí být zalepeny tepelně-izolačním lepidlem žáruvzdorným. Ani milimetr nesmí být ponechán bez zaizolování. Otvory pro průchod vzduchu do místnosti se vyplní estetickými mřížkami.
Hrubá stavba krbu je již hotová. Následuje povrchová úprava z velké škály možností. Malování, olepení, nasazení říms, portálových rámů atd. Konečná úprava krbu je již neomezená, díky kvalitně provedené stavbě krbové obestavby.

 

Pokud Vás zajímají jiné možnosti, neváhejte se nás zeptat. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU