banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka - Máme zájem o rekonstrukci krovu, montáž střešních latí, pokládka nové plechové střešní krytiny
Poptávka - Máme zájem o zateplení bytového domu, dotace
Poptávka - Bourací práce, instalace sanity, nové obklady, stavební a zednické práce v koupelně, práce na klíč
Poptávka - Elektroinstalatérské práce v bytě, elektroinstalace
Poptávka - Mám zájem o renovaci oken
5 nejnovějších nabídek
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - SPECIAL 42S
Nábytek, židle, vybavení interiéru do 10ti dní
Použité oktabíny k prodeji
Plastové přepravní boxy
Váš tryskací stroj nepracuje správně?

Štíhlá energie od Toyoty i pro mrazírny

21/03/2019

 

 

Udržení vysoké účinnosti v chladných prostředích je výzvou, a proto je klíčový přístup ke správné technologii pro minimalizaci prostojů. Řešení lithium-iontové energie od společnosti Toyota, které bylo zahájeno v loňském roce, přináší mnoho výhod pro každou operaci, zejména v prostředích s řízenou teplotou.

 

"Jsme rádi, že můžeme rozšířit nabídku štíhlých řešení pro mrazírenské prostředí. Naše lithium-iontové energetické řešení pro nízkoteplotní provoz pomůže mnoha zákazníkům efektivně zpracovat zboží, jako je ovoce, mléčné výrobky, ryby a léčiva," říká Sven Kruizenga , Product Manager Energy Solutions ve společnosti Toyota Material Handling Europe. "Srdečně Vás zveme na logistickou akci LogiMAT v hale 2, stánek A05 mezi 19. a 21. února 2019 ve Stuttgartu v Německu, kde budete mít možnost se dozvědět více o tomto novém řešení."

Šetřete energii s lithium-iontovými bateriemi pro mrazírny

Lithium-iontová řešení vlastní výroby od společnosti Toyota nabízejí úspory energie, šetrnost k provozu a zvýšenou bezpečnost. Zvláště ve velmi chladných provozech je li-ion řešení pro chladírenský sklad. Ztráta energie baterie je minimální a možnost nabíjení v chladných místnostech umožňuje vzv zůstat déle v provozu. Čím méně musí vysokozdvižné vozíky opouštět prostory, tím méně problémů nastane s kondenzací baterie.

Šetřete čas, prostor a zdroje

Prevence vzniku odpadů je klíčovým principem filozofie štíhlého myšlení společnosti Toyota. Technologie lithium-iontových baterií je vynikajícím příkladem toho, jak lze dosáhnout úspor nákladů. Zvláště v mrazírenských provozech to ocení: žádná údržba, maximální výkon baterie, rychlépříležitostné nabíjení a také v chladném prostředí. Řešení s ohřívačem akumulátoru umožňuje dobíjení i práci delší dobu při teplotách do -30 ° C, což splňuje všechny požadavky zákazníků.

Chlazené nebo zmrazené prostředí vyžadují efektivní řešení, která minimalizují ztrátu místa, zdrojů a času a zároveň zajišťují spolehlivost v těchto náročných podmínkách. Toyota Material Handling má dlouhou historii a zkušenosti s provozem při nízkých teplotách a nabízí širokou škálu štíhlých řešení pro mrazírny. Řada ručně a automatizovaných vozíků od společnosti Toyota Material Handling je standardně vybavena pro efektivní práci v chlazených prostorách. Inteligentní technologie jako I_Site a Li-ion od společnosti Toyota mohou ještě více zvýšit efektivitu, zatímco řešení jako pojízdné reagály a automatizované systémy maximalizují využití prostoru v mrazírnách. Když se zamyslíme nad pracovníky, vyhřívané kabiny poskytují efektivní pracovní prostředí, které zajistí, že zůstanou produktivní a zdraví.

 

 

 

 

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

K Vypichu 1049

Rudná

252 19

Česká republika

 

Tel.:+420 311 651 111

Mob.:zelená linka: +420 800 900 911

Fax: +420 311 651 311

E-mail: prodej@cz.toyota-industries.eu

Internet: www.toyota-forklifts.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/toyota-material-handling-cz-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU