banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba dílů viz výkresy
Pálení plazmou viz příloha
Obrábění dílů, stálá spolupráce
Poptáváme výrobce, který má volné kapacity na vstřikolisech
Malířské, zednické práce v bytě
5 nejnovějších nabídek
FLEXO KABEL 3m 2x1,5mm2 H07RN-F PRYŽ
HUTNÍ Materiál, trubky - ihned k prodeji!
HUTNÍ Materiál - ihned k prodeji!
Prodej nadbytečného materiálu - PA6 GRILON PVS-25H 7021/31 GRAU
Výroba výlisků

Stroje pro řezání trubek a profilů od společnosti AWAC, spol. s r.o.

23/03/2018

 

CPCut je stroj z řady trubkořezů a profilořezů určený pro zpracování velkého rozsahu průměrů a délek. Je modulární konstrukce a jeho variabilita umožňuje zpracovat širokou škálu trubek včetně ořezávání, řezání různých otvorů, přípravu na svár, označování trubek. Oblast použití je ve výrobě cisteren, potrubí a elektrických konstrukcí.

 

ProfileCut je variabilní stroj určený na výrobu ocelových konstrukcí. Kromě volitelných zón na řezání trubek, pravoúhlých profilů a plechů má zónu určenou pro řezání konstrukčních profilů typu I, U, L apod. Za účelem umožnění přesného dělení a řezání otvorů na určených místech je stroj vybaven laserovým skenerem, který odměřuje přesný tvar profilu v místě řezu. Toto umožňuje ovládání přizpůsobit pohyb funkce skutečnému tvaru profilu. Kromě toho stroj umožňuje i vrtání a popisování profilů.

 

Řada trubko a profilořezů modulární konstrukce určená pro mnoho různých způsobů použití při výrobě a zpracování trubek jako ořezávání, řezání různých otvorů pro řadu průniků trubek a profilů, přípravu na svár a označování trubek. Modulární konstrukce poskytuje prostor nejen k vytvoření různých variací stroje ale i dalším rozšířením podle budoucích požadavků zákazníků. PipeCut může být použit ve výrobě cisteren, potrubí a elektrických konstrukcí. Volitelné možnosti rozšíření o automatické nakládání a skládání zaručí ještě vyšší produktivitu.

 
Tento stroj na řezání kolen byl navržen pro různé aplikace včetně odstřihování, průniků trubek a kolen, přípravy svarových hran a popisování kolen o průměru od ø80mm až do ø400mm. Umožňuje vysoce kvalitní řezání pomocí HD plazmy, nebo i konvenčních plazmových zdrojů. Splňuje všechny bezpečnostní a environmentální standardy a nabízí dokonale efektivní odsávání odhlučněné kabiny s integrovaným odvodem výparů navrženým tak, aby splňoval standardy vysoce-rychlostního plazmového řezání.
 
 
 

AWAC, spol. s r.o.

V Chotejně 1

Praha 10 - Hostivař

102 00

Česká republika

 

Tel.:+420 272 019 571

Fax: +420 272 019 572

E-mail: awac@awac.cz

Internet: www.awac.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/awac-spol-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU