800 400 464
banner
5 nejnovějších poptávek
Oprava fasádních omítek
Malířské práce a obnova nátěru fasády
Realizace úpravy komunikace
Oprava chodníku - I.etapa
Rekonstrukce střechy a podkroví
5 nejnovějších nabídek
5 služeb pro Vaši stavbu v 1
Technický dozor investora - TDI
Regálová řešení
Retraky s unikátním naklápěním kabiny
Vychystávací vozíky

Systém UPS pro nové nákupní centrum v Bratislavě

16/01/2015

 

 

delta_173

V nákupním centru Bory Mall v Bratislavě se o spolehlivou dodávku elektřiny stará systém UPS (Uninterruptible Power Supply), a to i v případě, že se vyskytnou vnější problémy. Systém UPS od firmy Delta Electronics o výkonu 300 kVA zde nainstalovala místní partnerská firma, která se nyní stará také o jeho servis. Společnost Delta Electronics dodala nákupnímu centru Bory Mall cenově neobyčejně výhodné řešení využívající nejmodernější techniku, která pracuje s účinností 96 %.

elek_345

Největší provozní starostí ve všech obchodních centrech je předcházet výpadkům napájení, a proto jsou vybavena systémy nepřerušitelného napájení – UPS. Systém UPS při výpadku okamžitě zajistí nezbytnou dodávku energie – bez toho, že by se veřejnost o technických problémech dozvěděla.


Pro splnění této kritické úlohy, tj. zajištění nepřerušovaného napájení, se v nákupním a zábavním centru Bory Mall spolehli na techniku od DeltaElectronics, přední světové firmy v oblasti řešení zálohovaného napájení a teplotního režimu (včetně chlazení). Systémy UPS od firmy Delta mohou zajistit zálohování i velkých výkonů, které jsou potřebné pro četné obchody, tělocvičny a kina, jež jsou v nákupním centru umístěna. Nový komplex Bory Mall s celkovou plochou 100 000 m2 je jedním z největších obchodních a zábavních center v Evropě a nabídne k pronájmu 54 000 m2 pro více než 150 obchodů a dvanáct kin.


Sortiment výrobků firmy Delta zahrnuje několik typových řad, které pokrývají rozsah výkonů od jednoho do několika tisíc kVA; jsou to jak kompaktní systémy pro malé závody, tak i systémová řešení pro velké instalace, např. výzkumná a vývojová zařízení, nemocnice a datová centra.


Místní odborník na UPS, firma EZ Profinal, navrhla investorovi, jímž byla firma Penta Investment Group, systém Ultron DPS od firmy Delta Electronics. EZ Profinal dodal kompletní systém s UPS 300 kVA a s akumulátorovými bateriemi Exide Sprinter v rámu EBC TJH. Projektovaný výkon je více než dostatečný i pro napájení budovy, která toto obchodní středisko brzy doplní.


Díky moderní topologii a usměrňovačům s IGBT mají jednotky Ultron DPS od firmy Delta vynikající účinnost AC-AC 96 %, což je nejvyšší účinnost, které jednotky UPS dostupné na trhu dosahují. Velká účinnost převodu AC-AC je velmi důležitá, protože představuje velký objem ušetřené elektřiny. Jiným důležitým parametrem tohoto výrobku je účiník 0,9 a velmi malé zkreslení proudu THD, do 3 %. Malé zkreslení je důležité pro ochranu instalovaných zařízení. Všechny citlivé systémy jsou tak vždy napájeny kvalitní elektřinou. Systém Ultron DPS je systém typu online UPS, což zvyšuje kvalitu napájení i životnost připojených zařízení.

Systém pro inteligentní správu baterií vytváří předpoklady pro snadnou dostupnost a servis. Nízké provozní náklady jsou zajištěny použitím vysoce kvalitních prvků. K úspoře energie přispívá také inteligentní řízení ventilátorů. S cílem zjednodušit údržbu inovovala firma Delta systém správy baterií a konstrukci vyměnitelných ventilátorů. Spolehlivost systému zvyšuje konfigurace s redundancí N + X nebo s pohotovostní zálohou.


Mezi základní kritéria, která vedla skupinu Penta k tomu, aby si vybrala nabídku firem DeltaElectronics a EZ Profinal, patří vynikající poměr ceny a hodnoty, vysoká kvalita a
spolehlivost produktů stejně jako rychlá instalace, jež byla dokončena za sedm týdnů. Pokud jde o servis, společnost EZ Profinal dokáže se standardní zárukou od firmy Delta pokrýt pětiletou záruční lhůtu. Uzavřená servisní smlouva dokazuje velkou spolehlivost kvalitních produktů Delta a vyjadřuje záměr firmy udržovat se zákazníky dlouhodobé partnerství.

ups_337

Vysoce účinné systémy UPS od Delta Electronics zajišťují stabilní dodávku elektřiny i v případě externích problémů. Instalaci a servis zajišťuje místní partnerská firma
EZProfinal.

Deltronics Electronics EMEA
Zandsteen 15, 2132 MZ Hoofddorp, The Netherlands
- -
Telefon: +31 20 655 0900
press@delta-emea.com.
www.delta-emea.com

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU