banner
5 nejnovějších poptávek
Zednické a stavební práce v bytě
Výroba z hliníku dle přílohy
Zhotovení tisku, zakázkové tiskařské práce
Kompletní výroba dopravníku dle výkresové dokumentace
Poptáváme kompletní výrobu dílů dle výkresové dokumentace, rotační série
5 nejnovějších nabídek
Pelety
FLEXO KABEL 3m 2x1,5mm2 H07RN-F PRYŽ
Zařízení BPS-12.250AV-DC-v17 pro odporové svařování rovinných svařenců
Mokré lakování
Konzolová frézka FGV 32

TIG Hořáky

02/05/2017

 

 

migatronic_240

 

Nová Migatronic řada TIG svařovacích hořáku zahrnuje plynem chlazené TIG 101, TIG 201 a vodou chlazené TIG 301 a TIG 451. TIG 101 je určený tam, kde je vyžadovaná nízká hmotnost, TIG 451 je určen pro vysoce výkonné svařování až do 400 A DC.

Migatronic TIG ERGO – nově ergonomicky konstruované hořáky

Migatronic je komplexním dodavatelem v oboru elektrických obloukových svařovacích strojů, a proto se zabývá i vývojem a výrobou svařovacích hořáků. Kvalita, spolehlivost a komfort jsou hlavními znaky hořáků Migatronic. Označení Dialog vždy nesly hořáky Migatronic s dálkovou regulací proudu. Nejnovějším přírůstkem jsou ale hořáky TIG ERGO, které dokonale splňují všechny běžné i méně obvyklé potřeby a přání svářečů.

 

Hořáky Migatronic TIG ERGO jsou vyráběny ve více než 50 variantách a byly vyvinuty pro použití se zdroji Migatronic i s výrobky jiných dodavatelů. Všechny mohou být dodávány v různých délkách (4 nebo 8 m), s pevnými nebo ohebnými krky, různými připojovacími konektory (6 nebo 7 pólový) a s regulací v rukojeti nebo bez ní.

 

Rukojeť hořáku

 

Rukojeti jsou dodávány ve dvou velikostech, vždy ale s kloubem na přívodu a s ergonomicky tvarovanými plochami pro spolehlivé a snadné držení i ovládání. Rukojeti jsou dodávány ve dvou velikostech, vždy ale s kloubem na přívodu a s ergonomicky tvarovanými plochami pro spolehlivé a snadné držení i ovládání.

 

Prvních 80 cm kabelu za rukojetí je chráněno speciálním koženým potahem pro zvýšení odolnosti proti mechanickému a tepelnému poškození a pro zachování dokonalé flexibility.

 

I náhrada prostého spínače spínačem s regulačním potenciometrem je velice rychlá, levná a jednoduchá. Potenciometr je navíc při trvalém používání naprosto spolehlivý. Díky tomu každý svářeč může svůj hořák Migatronic TIG ERGO snadno přizpůsobit svému svařovacímu zdroji, pokud regulaci proudu z hořáku podporuje tak, jako všechny TIG svařovací zdroje Migatronic.

 

Migatronic TIG Adjust přináší prlnou 360° svobodu!

 

Hořáky TIG Adjust jsou určené pro svářečské operace s potřebou časté změny tvaru těla hořáku, kde použití běžných hořáků je obtížné nebo nemožné. Koncový díl těla hořáku je snadno otočný do všech úhlů a četnost jeho otáčení (životnost) není limitovaná jsou u běžných hořáků Flex.

Plynem nebo vodou chlazené hořáky TIG Adjust mohou být vybavené dvěma velikostmi těla a jsou dodávány se standardním spotřebním materiálem. Malé tělo je osazené spotřebními díly hořáků TIG 101/301. Pro velké tělo použijte díly hořáků TIG 201/401. Všechny spotřební díly těchto hořáků mohou být neomezeně využity i u hořáků TIG Adjust. Hořáky TIG Adjust jsou dodávány se dvěma velikostmi rukojetí TIG Ergo a mohou být doplněny i moduly dálkové regulace produdu TIG Ergo. Hořáky TIG Adjust jsou dodávány standardně v délkách 4m a 8m, ale mohou být vyrobeny na zakázku i v jiných délkách, popř. jako zákaznická řešení i s jinou výbavou. Univerzálnost plynem i vodou chalzených hořáků TIG Adjust tak umožňuje jejich snadné použití i v těžko přístupných místech.

Prospekt v angličtině

Bližší informace a nabídku hořáků naleznete na našem E-SHOPU


horak_580

 

MIGATRONIC CZ a. s.

Tolstého 451
Teplice
415 01
Česká republika

Tel.: +420 417 570 660
Mob.: +420 602 287 076
Fax: +420 417 533 072
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU