banner
5 nejnovějších poptávek
HDPE plastové přepravky
Zámečnické práce
Kovovýroba dílů, stálá spolupráce
Obrábění dílů, ocel, 100ks dle příloh
Dodavatel hutních materiálů
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Konzolová frézka FGV 32
Dvou pólový trojfázový asynchronní motor
HUTNÍ Materiál - Ocelové Profily - ihned k prodeji!
PC vytlačovací - čirá

Toyota Material Handling Europe a SIMAI spojují své síly

29/11/2016

 

Toyota Material Handling Europe převezme v listopadu 2016 většinový podíl ve společnosti SIMAI, která je předním italským výrobcem manipulační techniky. Inovativní přístup SIMAI a zkušenosti ve vývoji a výrobě tahačů jsou v souladu se strategií společnosti Toyota nabízet kompletní paletu halových i venkovních řešení pro manipulaci s materiálem.

Toyota Material Handling zpočátku získá v SIMAI 66% podíl, v krátkém časovém horizontu je pak plánováno 100% převzetí. Tato nová spolupráce rozšíří produktové portfolio Toyota a vyjde vstříc požadavkům zákazníků v oblasti manipulace s materiálem, zejména v segmentu tahačů pro halové a venkovní aplikace. Toyota Material Handling nabízela konkurenceschopnou řadu tahačů, ovšem na evropském trhu s důrazem na halové operace. Jakožto specialista na letištní provozy má SIMAI ve svém produktovém portfoliu převážně venkovní řešení. Proto produktová nabídka SIMAI dokonale zapadne do portfolia Toyota Material Handling.

SIMAI vyrábí širokou řadu elektrických tahačů a plošinových vozíků s tažnou kapacitou až 30 tun. Při vývoji produktů uspokojujících specifické potřeby zákazníků zúročuje SIMAI více než 60 let zkušeností. Jejich úsilí charakterizuje vysoká flexibilita, přístup orientovaný na zákazníka a nadšení pro nové technologie. Výsledkem je produkce mnoha specializovaných tahačů, plošinových vozíků a nosičů nákladu pro širokou škálu průmyslových aplikací.

"Oddaný a profesionální tým SIMAI je velmi zkušený a otevřený moderním technologiím. Tato značka je pro nás pojem a naše italská prodejní organizace oceňuje jejich entusiasmus a odbornou erudici," říká Sam Coles, Senior Vice President pro marketing a prodej ve společnosti Toyota Material Handling Europe.

“Při integraci SIMAI do naší evropské prodejní sítě budou uplatňovány principy a přístup Toyota: respektování stávající organizace, vzájemné učení se jeden od druhého a zachování současných dovedností a managementu. Podnikatelský duch SIMAI sdílí stejné hodnoty kvality a bezpečnosti, jako naše společnost. Takže jsem si jistý, že vytvoříme dobrý tým," říká Ambrogio Bollini, Senior Vice President Supply společnosti Toyota Material Handling Europe.

"Být součástí společnosti Toyota bude skvělá výzva pro relativně malý podnik, jako je SIMAI. Uděláme maximum pro zdar úspěšné organizace, jakou je Toyota," říká Luigino Garegnani, zakladatel společnosti SIMAI.

O společnosti Toyota Material Handling Europe

Toyota Material Handling Europe je evropskou divizí Toyota Material Handling Group, která je součástí Toyota Industries Corporation – globální jedničky v manipulační technice. Ve více než 30 evropských zemích nabízí podnikům všech velikostí kompletní sortiment čelních vysokozdvižných vozíků a skladové techniky BT, služeb a řešení s přidanou hodnotou. Více než 90% vozíků je vyrobeno v našich evropských závodech ve Švédsku, Francii a Itálii – a všechny v souladu s kvalitativními standardy TPS. Zjistěte více, jak můžete zvýšit efektivitu svých provozů. www.toyota-forklifts.eu.

O společnosti SIMAI

Společnost SIMAI s ředitelstvím v italském Milánu disponuje rozvinutou mezinárodní sítí prodejců po celé Evropě. Společnost založená v roce 1952 nabízí manipulační vozíky pro průmysl, logistiku a služby. SIMAI je považována za italskou ikonu v oboru manipulace s materiálem. SIMAI znamená vášeň, inovace, vynikající kvalitu a orientaci na budoucnost, kdy je každým rokem nemalá část zisku investována do výzkumu, vývoje a inovací. www.simai.it.

 

 

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

K Vypichu 1049

Rudná

252 19

Česká republika

 

Tel.:+420 311 651 111

Mob.:zelená linka: +420 800 900 911

Fax: +420 311 651 311

E-mail: prodej@cz.toyota-industries.eu

Internet: www.toyota-forklifts.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/toyota-material-handling-cz-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU