banner
5 nejnovějších poptávek
HDPE plastové přepravky
Zámečnické práce
Kovovýroba dílů, stálá spolupráce
Obrábění dílů, ocel, 100ks dle příloh
Dodavatel hutních materiálů
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Konzolová frézka FGV 32
Dvou pólový trojfázový asynchronní motor
HUTNÍ Materiál - Ocelové Profily - ihned k prodeji!
PC vytlačovací - čirá

Toyota Material Handling vylepšila prostředí Centra Paraple

08/08/2017

 

Toyota se zaměřila na úklid zahrady, parkovišť a dalších venkovních prostor a pomohla s terénními úpravami zlepšujícími bezbariérový přístup v rámci areálu Centra Paraple v Praze 10.

 

Petra Štelcová, fundraiser Centra Paraple, ocenila elán, se kterým se pracovníci Toyoty do nové formy spolupráce pustili: "Lidé z Toyoty byli skvělí. Velmi si vážíme jejich nasazení a množství odvedené práce. Vím, že oni sami mají ze dne stráveného na podporu našich klientů dobrý pocit. V Centru se každý den schází mnoho lidí na vozíku a hezčí a komfortnější prostředí jim pobyt velice zpříjemní. I díky takovéto pomoci ve formě fyzické práce se nám daří udržet současný vysoký standard poskytovaných služeb."

 

Hana Landeros, HR manažerka společnosti Toyota Material Handling CZ, prohlásila, že na první dobrovolnický den Toyota v budoucnu naváže a vyšle na podporu Centra Paraple další party pracantů: "Naše pomoc není a ani v budoucnu nebude nárazová. Připravíme další dobrovolnické akce, protože chceme naši dlouholetou finanční podporu rozšířit a zapojit další kolegy. Chceme společně přispět k příjemnějšímu a pohodlnějšímu prostředí pro klienty na vozíku v Centru Paraple." 

Další dobrovolnické programy Centra Paraple

Pomoc, to nejsou jen peníze. Další možností jak vozíčkáře podpořit jsou různé dobrovolnické aktivity. Zapojte se například do dobrovolnického programu zaměřeného na volnočasové aktivity a doprovoďte klienty Paraplete na výlet za kulturou, na procházku či sport! Díky dobrovolníkům se tak lidé na vozíku mohou podívat i do míst, kam se bez pomoci druhých nedostanou. Dobrovolník si z nabídky sám vybere den, hodinu či akci, kdy může asistovat a doprovodit klienty Centra. Užijete si zábavu a dobrovolnictví vás posune zase o kousek dál. Podrobnosti najdete na www.paraple.cz

 

 

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

K Vypichu 1049

Rudná

252 19

Česká republika

 

Tel.:+420 311 651 111

Mob.:zelená linka: +420 800 900 911

Fax: +420 311 651 311

E-mail: prodej@cz.toyota-industries.eu

Internet: www.toyota-forklifts.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/toyota-material-handling-cz-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU