banner
5 nejnovějších poptávek
Dodavatel kvalitních dveří
Zámečnická výroba + montáž
Zakázková výroba z plastu
Zámečnické práce
Dodavatel jednoúčelového zařízení
5 nejnovějších nabídek
Dvou pólový trojfázový asynchronní motor
Portálové obráběcí centrum FREP-D 20×40 A
Obráběcí centrum typ FFЕQ 100-R/A6
NAFTOVÉ INFRAČERVENÉ TOPIDLO XL9 E
HYDRAULICKÝ AGREGÁT 22 kW

Transparentní a dekorativní ochranné nátěry, antigraffiti od DRIZORO CZ, s.r.o.

21/08/2019

 

 

 

VÝROBEK
STRUČNÝ POPIS
ODKAZ
MAXCLEAR
MAXCLEAR je transparentní neviditelná vodoodpudivá a ochranná kapalina na silikonové bázi pro všechny povrchy, které neobsahují vápence (pro tyto povrchy je určen výrobek MAXCLEAR - D). Aplikace se provádí štětcem nebo stříkáním za nízkého tlaku.
MAXCLEAR CONSOLIDATED
MAXCLEAR CONSOLIDATED je výrobek vyvinutý na bázi křemičitých složek. Po jeho aplikaci je absorbován kapilární sítí a penetruje do hlubších zón materiálu, kde krystalizuje pomocí neutrálního katalyzátoru a reakcí s okolní vlhkostí.
Tímto způsobem se křemičité složky po přibližně dvou týdnech po aplikaci (při 20°C a 50% R.V.) transformují uvnitř materiálu v gel a zvyšují tak jeho tvrdost.
MAXCLEAR CONSOLIDATED neobsahuje žádné hydrofobní složky, jako jsou xylosany nebo silikony. Získaná vodonepropustnost ošetřeného materiálu je dosažena nikoliv hydrofobním efektem, ale snížením porozity.
MAXCLEAR GRAFFTI CLEANER
Čisticí prostředek vzhledu želatinové pasty ve vysoké koncentraci, tenzoaktivní, který je vyroben pro odstraňování graffiti – sprejových maleb a nástřiků.
MAXGLAZE
MAXGLAZE je emulze na akrylátové bázi, která odpuzuje vodu na betonovém nebo zděném povrchu. Dodává se ve formě mléčné kapaliny, která po aplikaci vytváří transparentní film matného vzhledu.
MAXSHEEN
MAXSHEEN je emulze kopolymeru ve vodní disperzi a společně s dalšími složkami slouží pro hydroizolaci a dekorativní úpravy fasád. Stejně tak může být použit pro nátěry ploch v interiéru. Dodává se ve dvou provedeních: hladkém a strukturálním.
MAXSHEEN-F
MAXSHEEN-F je vodonepropustný jednosložkový nátěr na bázi akrylátových pryskyřic a silanů ve vodní disperzi, který je určen jako ochrana a závěrečná dekorativní úprava s vysokou propustností vodních par pro beton, omítky, sádrové povrchy, cihly a jiné minerální povrchy všeobecně. Použití v exteriérech i interiérech.
MAXCLEAR SULFAT
MAXCLEAR SULFAT jednosložkový tekutý výrobek na vodní bázi. Po jeho aplikaci penetruje difúzí a kapilaritou do podkladu a vytváří bariéru proti pronikání solí a zabraňuje jejich vykvétání na povrchu. Dodává se jako hotový výrobek pro použití na minerální povrchy, nasákavé betony, cementovou omítku a cihelné zdivo.
MAXCLEAR - D
MAXCLEAR-D je vodoodpudivá silikonová průhledná ochrana bez lesku a na bázi vody, speciálně vyvinutá pro ošetření ploch z vápenců a jejich derivátů. Dodává se jako hotový výrobek v tekuté formě. Aplikuje se štětcem nebo stříkací pistolí.
MAXCLEAR GRAFFITI
Kapalina mléčného vzhledu, která po aplikaci chrání povrch a umožňuje snadné odstranění nástřiků sprejů z povrchů.
MAXCLEAR TOP
MAXCLEAR TOP je transparentní ochrana odolávající účinkům vody, která je vyrobena na bázi vody a je speciálně určena pro aplikaci na čerstvé jednovrstvé omítky a zabraňuje vytváření vápenných skvrn.
MAXGLAZE - D
MAXGLAZE-D je kapalný derivát metakrylátu. Vytváří pružný a lesklý povrch a trvanlivou a pevnou ochranu betonu a zdiva. Vytváří spolehlivou ochranu proti škodlivinám z ovzduší, alkalickým látkám a ultrafialovému záření.
MAXSHEEN ELASTIC
MAXSHEEN ELASTIC je nátěr na bázi akrylových kopolymerů, které mu poskytují vysoké pružné a vodonepropustné vlastnosti. Slouží jako trvanlivá ochrana a závěrečná dekorativní úprava vnějších povrchů provedených z obvyklých materiálů jako jsou cihelné zdivo, beton, omítky, prefabrikáty, sádra apod.
MAXSHEEN PRIMER
MAXSHEEN PRIMER je jednosložkový výrobek na bázi akrylátových pryskyřic ve vodní disperzi určený pro málo pevné a sprašné povrchy. Po aplikaci penetruje do hloubky podkladu, vyplňuje póry, sjednocuje povrch a poskytuje podkladu vyšší homogenitu, vyšší kohezi a zvyšuje přídržnost akrylátových nátěrů.

 

 

DRIZORO CZ, s.r.o.

Bánov 98

Bánov

687 54

Česká republika

 

Tel.:+420 572 635 052

Fax: +420 572 635 052

E-mail: info@drizoro-cz.cz

Internet: www.drizoro-cz.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/drizoro-cz-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU