banner
5 nejnovějších poptávek
Zámečnické práce
Kovovýroba dílů, stálá spolupráce
Obrábění dílů, ocel, 100ks dle příloh
Dodavatel hutních materiálů
Větrání vzduchu, rekuperace do haly
5 nejnovějších nabídek
Portálové obráběcí centrum FREP-D 20×40 A
Obráběcí centrum typ FFЕQ 100-R/A6
Brusky hrotové - BU 16, výrobce TOS
Frézky nástrojářské - FN 32, výrobce TOS
Frézky nástrojářské - FNGP 40 CNC, výrobce INTOS

Tryskací zařízení

23/02/2017

 

Firma 1.Toušeňská s.r.o. navazuje na dlouholeté zkušenosti s výzkumem a vývojem při výrobě tryskacích zařízení jak na bázi stlačeného vzduchu, tak i mechanických zařízení s metacími koly.
Naše široká nabídka obsahuje jak jednoduché výrobky jako jsou samotné tryskací pistole, tak i zařízení pro volné tryskání, kabinové a komorové tryskače osazené injektorovými, tlakovými nebo metacími jednotkami.

Při návrhu vhodného tryskacího zařízení jsou důležité zadávací parametry (především sortiment a množství otryskávaných dílů). Tyto parametry ovlivňují typ a velikost stroje, včetně jeho příslušenství (točna, buben, polohovací přípravky, úprava pro průběžné tryskání tyčového materiálu, libovolný počet i pohyblivých trysek, počet metacích kol apod.). Potřebná drsnost a výsledná struktura povrchu (vychází z požadavku následných povrchových úprav) je ovlivněna především volbou optimálního tryskacího prostředku.

Pro volbu tryskacího zařízení je nutné provést podrobný rozbor především z technologického a ekonomického hlediska. Tryskací zařízení osazená metacími koly jsou velmi výkonná a lze je plně mechanizovat. Díky tomu, že jejich provoz závisí pouze v malé míře na lidském činiteli, je dosažená kvalita tryskání povrchu dobře reprodukovatelná. V porovnání s pneumatickými tryskači je jejich provoz mnohem hospodárnější. Určitým omezením je však malá variabilnost při použití vhodných tryskacích materiálů. Zařízení jsou koncipována především na ocelový granulát. Naproti tomu pneumatická zařízení jsou velice variabilní a umožňují přizpůsobit se v širokých mezích nejrůznějším požadavkům při praktických aplikacích. Pneumatický způsob tryskání je v mnoha případech nenahraditelný. Je to zejména při čištění obtížně přístupných míst, předmětů velkých rozměrů a konstrukcí umístěných v terénu.

 

  

 

1. TOUŠEŇSKÁ s.r.o.

Řešetovská 855

Praha 9

193 00

Česká republika

 

Tel.:+420 326 995 801 - středisko povrchových úprav

Mob.:obchodní oddělení: +420 603 436 321

Fax: +420 326 995 801

E-mail: info@1tousenska.cz

Internet: www.1tousenska.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU