banner
5 nejnovějších poptávek
Hutní materiály ocel
Kovovýroba z nerezu, spolupráce
Dodavatel kvalitních dveří
Zámečnická výroba + montáž
Zakázková výroba z plastu
5 nejnovějších nabídek
0,18kW / 2800 IE1 GLEJ 63 B2 brzdový motor
STŘÍHAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI SIMPLEX AL300
STŘÍHAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI SIMPLEX 45H
AKCE!! Nejžádanější obálky nyní prodáváme za zvýhodněné ceny!!
PLASTOVÉ OBÁLKY PRO VAŠE ZÁSILKY, sáčky pro balení roušek

TUBI ITALIA BOHEMIA, S.R.O. - Výroba hadic z měkčeného PVC

16/06/2020

 

 

TUBI ITALIA BOHEMIA, S.R.O. - VÝROBCE HADIC

Společnost TUBI ITALIA BOHEMIA, s.r.o. byla založena v roce 1994, kdy zahájila výrobu hadic z měkčeného PVC. V průběhu roku 1995 byla instalována ještě první linka na výrobu granulátu.

V prvních letech po zahájení činnosti měla na výrobním programu největší podíl výroba zahradních hadic, které byly distribuovány velkoodběratelům především do zemí jižní a východní Evropy, například do Itálie, Rakouska, Maďarska, Ruska, ale i Polska. Později byl výrobní program rozšířen o napouštěcí pračkové hadice a několik typů sprchových hadic. Výrobky jsme kromě zahraničí začali dodávat i velkoobchodům v České republice.

Politika kvality

Hlavním cílem naší společnosti je plnění požadavků zákazníků, dodržování kvality a technických parametrů dodávaných výrobků a neustálé zvyšování kvality všech našich činností. Naší strategií je přizpůsobit se požadavkům zákazníka a na základě poptávky trhu neustále rozšiřovat náš výrobní program a zavádět zpracování nových druhů materiálu, abychom byli schopni uspokojit co nejširší okruh zákazníků.

K dosažení tohoto cíle využíváme systém řízení kvality dle ČSN EN ISO 9001 a hledáme neustále možnosti, jak zlepšit jeho uplatňování v praxi.

Pro uplatnění politiky kvality se řídíme těmito zásadami:

  • politiku kvality ročně upřesňujeme do konkrétních cílů a vytváříme všem pracovníkům vhodné podmínky k jejich dosažení
  • motivujeme zaměstnance ke stálému zlepšování kvality jejich práce
  • zjišťujeme průběžně požadavky našich zákazníků a úroveň jejich spokojenosti a zjištěné informace dále využíváme ke zlepšení našich pracovních postupů

Od zaměstnanců vedení společnosti očekává:

  • dodržování stanovených pracovních postupů
  • nepřetržitou kontrolu výsledků své činnosti a vysokou úroveň zodpovědnosti za svou práci
  • vyhledávání možností ke zlepšení pracovního prostředí a tím i ke zlepšení kvality vlastní práce a práce ostatních zaměstnanců

Historie

V roce 1998 se společnost přestěhovala z nevyhovujících pronajatých prostor do rekonstruované provozovny v Novém Dvoře. Rozšířené výrobní prostory umožnily instalovat druhou linku na zpracování granulátu, která je využívána k recyklaci měkčeného PVC. Na této lince zpracováváme například technologické odpady výrobců kabelů, hadic, fólií a dalších obalových materiálů z měkčeného PVC.

V dalších letech byly instalovány postupně další dvě linky na výrobu hadic a došlo i k rozšíření sortimentu výrobků. V současné době dodáváme výrobky a zboží na tuzemský i zahraniční trh, podařilo se nám rozšířit okruh zákazníků například v Německu, Rakousku, Dánsku a Švédsku, ale i ve východní Evropě, například Rusko a Ukrajina. Využíváme moderní technologie, abychom mohli zákazníkům zaručit co nejvyšší kvalitu výrobků. V roce 2007 byl náš systém kontroly kvality certifikován podle ČSN EN ISO 9001.

Vyrábíme hadice a dodáváme

V současné době vyrábíme a dodáváme zahradní a sací hadice, hadice pro domácnost - napouštěcí a vypouštěcí pračkové hadice, sprchové hadice, technické hadice na vodu a vzduch, průmyslové hadice, hadicové vodováhy. Jako doplnění sortimentu dodáváme i sprchové hlavice, hadicové spony, rychlospojky, vsuvky a další příslušenství především k průmyslovým hadicím na vzduch.

Novinky

Pomáháme

I v tomto roce jsme poskytli finanční dar na provoz dvěma neziskovým organizacím v našem regionu - občanskému sdružení LADA, které pomáhá lidem s mentálním a kombinovaným postižením a Farní charitě Pacov, která mimo jiné zajišťuje výpomoc seniorům v našem okolí.

 

 

TUBI ITALIA BOHEMIA, s.r.o.

Nový Dvůr 2

Pacov

395 01

Česká republika

 

Tel.:+420 565 426 838, 565 426 600

Fax: +420 565 426 813

E-mail: info@tubi.cz

Internet: www.tubiitalia.com

https://www.industry-eu.cz/firmy/tubi-italia-bohemia-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU