banner
5 nejnovějších poptávek
Poptáváme plachtovou halu na skladování
Soustružení
Kovovýroba dílů + galvanické zinkování
Obrábění dílů, výroba laser dle příloh
Zateplení fasády domu
5 nejnovějších nabídek
Dvou pólový trojfázový asynchronní motor
Výroba pryžové moučky
Rozpustidlové vrchní materiály
Rovingy
Automatické rozpoznání státních poznávacích značek GPP LPR

u2-lok šroubení se dvěma svěracími prstenci

03/05/2017

 

Všude tam, kde se vyskytují agresivní a korozi způsobující média, nabývají na významu potrubní systémy a armatury z nerezavějících ocelí. Funkčně vyladěné tolerance a trvalé kvality povrchu u svěrných nerezových šroubení se dvěma svěracími prstenci zajišťují bezprůsaková trubková spojení v oblasti vysokého tlaku i vakua. Vibrace a tlakové rázy se do značné míry absorbují díky konstruktivnímu tvaru svěrné konstrukce s klínovým kroužkem, aniž je nutné se obávat netěsností.

Další znaky, jakými jsou snadná montáž, velká nabídk  variant v metrických i palcových rozměrech, vysoká kvalita opracování povrchu díky nejmodernější výrobní technice zajišťují nerezovým svěrným šroubením s klínovým kroužkem široké uplatnění v celém průmyslu i v laboratorní a měřicí technice.
Díky použití vysoce kvalitní ušlechtilé oceli je zajištěna dlouhá „životnost“ i v agresivním prostředí.

Šorubení se dvěma svěracími prstenci se standartně vyrábí z nerezové oceli 1.4401 a jsou dodávány kompletní , připraveny k montáži.
Je možné dodat také jiné kvality materiálů - 1.4571, Hastelloy, Titan, případně další vysoce zušlechtěné materiály. Především v provozech s velkými vibracemi zajišťují tato šroubení  vysokou jistotu v oblastech vysokých tlaků a vakua.

 

Toho je dosaženo těmito čtyřmi konstrukčními detaily:

 

1. Svěrací prstenec vytváří svou pružinovou funkcí tlumení chvění z potrubního systému. Dále zamezuje přenosu utahovacího kroutícího  momentu převlečné matice na přední prstenec.

2. Přední prstenec kruhovitě těsní  na dosedacích místech mezi šroubením a trubkou. Působením konusu ve vrtání je přední prstenec tlačen do trubky a tím vzniká pevné sevření, kterým je trubka těsně upevněna ve šroubení.

3. Specielně povrchově upravený jemný závit  převlečné matice zamezuje zadírání závitu nerezového šroubení. Dále zaručuje opakovanou vícenásobnou montážtéhož  šroubení.

4. Prodloužené vedení ve šroubení garantuje přesnost dosednutí součástí, těsné výrobní tolerance zajišťují spolehlivě vycentrování trubky.

Lze také dodávat jiná obvyklá materiálová provedení podle DIN, ANSI aj., na přání . Speciální tlakové zkoušky a tlakové zkoušky vzorků lze provádět i částečně v naší vlastní laboratoři.

 

 

Schwer Fittings, s.r.o.

Líšťanská 499

Město Touškov

330 33

Česká republika

 

Tel.:+420 377 923 030, 377 923 031

Fax: +420 377 923 020

Internet: www.schwer.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/schwer-fittings-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU