banner
5 nejnovějších poptávek
Hutní materiály
Zámečnické práce
Stavební a zednické práce v rodinném domě
Dodání hutního materiálu
Rekonstrukce osvětlovací soustavy
5 nejnovějších nabídek
Brusný kotouč na hliník
NAFTOVÉ INFRAČERVENÉ TOPIDLO XL9 E
Barevný Masterbatch
Zvýhodněná nabídka nového lisu za skladovou cenu !!!!
Opravy a servis obráběcích strojů

Údržba krajnic

16/07/2017

 

Údržba krajnic podsvodidlovou radlicí Söder

na nosiči Mercedes-Benz UNIMOG

V důsledku stále hustšího automobilového provozu je i udržování technického stavu vozovek stále náročnější a finančně nákladnější.
Jedním z negativních faktorů, které se na stavu vozovek nejvíce podepisují, je stav krajnic. Vysoké nánosy zeminy způsobují zadržování vody na povrchu vozovky, její vsakování pod povrch do podloží, erozi a následnou destrukci asfaltového koberce.

Provádíme údržbu krajnic vozovek včetně odstraňování nánosů a to i v prostoru pod svodidly rychlou a účinnou metodou seřezávání.
Údržbu krajnic podsvodidlovou radlicí nabízíme jako komplexní službu  včetně nakládky, odvozu a vyčištění komunikace, nebo pouze ve zvoleném rozsahu služeb podle přání zákazníka. V případě komplexní služby, používáme v pracovní koloně další mechanizmy firmy, jako jsou nakladače, kontejnery, samosběry, kropicí vozy a zajistíme označení pracovního místa přenosným dopravním značením podle TP 66. To znamená, že po provedení prací je krajnice ošetřena, vozovka rozšířena a vyčištěna, bez časově náročného omezení provozu na vozovce.

 

Podsvodidlová radlice SÖDER EU 1002-1 je namontována na nosič Mercedes-Benz UNIMOG U130, jehož robusní rám, velký výkon motoru a široký rozsah rychlostí umožňuje vysoký pracovní výkon i v obtížných podmínkách. Radlice je všestranně nastavitelná, obsluha může měnit výšku, sklon, vysunutí  teleskopu radlice a úhel náběhu břitu. Díky kvalitní kalené oceli, z které je břit vyroben, je zemina z krajnice doslova odříznuta, takže ošetřené plochy jsou rovné a není již třeba provádět další terénní úpravy.

 

 

Martin Javůrek - EKO-PATROL

Papírenská 12

Praha 6

160 00

Česká republika

 

Tel.:+420 233 320 311

Mob.:+420 602 620 757

Fax: +420 233 323 695

E-mail: info@ekopatrol.cz

Internet: www.ekopatrol.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/martin-javurek-eko-patrol

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU