banner
5 nejnovějších poptávek
Obrábění, kovovýroba
Zhotovení nové dlažby
Zámečnické práce
Kovoobrábění
Rekonstrukce domu
5 nejnovějších nabídek
ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU NÁKLADNÍCH A OSOBNÍCH AUT PO CELÉ ČR
Konzolová frézka FGV 32
OHÝBAČKA KARI SÍTÍ A ROHOŽÍ - HAMBI KSE603V
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - PERFEKT 42CA-CC
Portálové obráběcí centrum FREP-D 20×40 A

Univerzální moderní vícekanálový měřicí přístroj

12/11/2016

 

logo_120_03

 

ALMEMO 710 - Univerzální moderní vícekanálový měřicí přístroj – datalogger - pro měření fyzikálních, chemických a elektrických veličin.

 

ALMEMO 710 je výrobkem německé firmy AHLBORN GmbH.  Na velkém barevném dotykovém 5,7“ podsvětleném grafickém displeji lze zobrazit číselně i graficky nejen měřené, ale i maximální, minimální, průměrné a vypočtené hodnoty. Měřené hodnoty mohou být zobrazeny až osmimístně, fyzikální jednotky až šestimístně. Pro zobrazení parametrů důležitých pro vaše měření si můžete nakonfigurovat vlastní uživatelské menu.

 

Všestranný měřicí přístroj měří přesně a rychle

 

ALMEMO 710 má 10 univerzálních vstupů. Vlastní snímače se připojují k přístroji firmou AHLBORN GmbH  patentovanými programovatelnými ALMEMO konektory.

Pouhé připojení snímače s ALMEMO konektorem k přístroji postačí k tomu, aby se přístroj sám přednastavil a vy jste mohli ihned začít svá měření. Přístroj ALMEMO 710 si automaticky přečte z ALMEMO konektoru o jaký snímač se jedná a sám se přednastaví na konkrétní veličinu a měřicí rozsah. Veškeré kalibrační křivky jednotlivých snímačů se také zadávají a ukládají  přímo a jednoduše do ALMEMO konektoru, který je vždy nedílnou součástí snímače. Tímto systémem je umožněno připojit snímač do jakéhokoli vstupu přístroje i do jakéhokoli jiného ALMEMO přístroje aniž by byla zhoršena přesnost měření. Firma AHLBORN GmbH nabízí ve svém katalogu řadu standardně dodávaných snímačů včetně naprogramovaných ALMEMO konektorů. Pokud si zákazník přeje připojit snímače  jiného výrobce nebo již vlastní snímače například od starších přístrojů, lze samozřejmě zakoupit samostatně již naprogramované a nebo nenaprogramované ALMEMO konektory. Programování ALMEMO konektorů je popsáno v českém návodu k přístroji ALMEMO 710 a nebo Vám je samozřejmě pomůže naprogramovat servisní středisko AHLBORN v Praze.

 

Firma AHLBORN GmbH nabízí k přístroji ALMEMO 710 také nejnovější snímače D7, které pracují s plně digitálním rozhraním pro připojení a poskytují rychlý přenos dat. Všechny připojené D7 snímače jsou vybaveny vlastním procesorem a paralelně pracují s frekvencí specifickou pro dané čidlo. Dosahují tak vysoké rychlosti měření , která je nezbytná při dynamických měřeních.

 

Kompaktní přístroj ALMEMO 710 je jednoduchý na ovládání

 

Naměřené hodnoty se ukládají do vnitřní paměti ve Vámi předvoleném měřicím cyklu.  Pro větší objemy dat slouží externí paměť tvořená klasickou SD kartou. Přístroj je jednoduchý na ovládání díky jasně strukturovanému menu s asistentem a pomocnými okny. Menu přístroje i software pro PC jsou v českém jazyce.

Přístroj ALMEMO 710 má vestavěný snímač atmosférického tlaku pro kompenzaci při měření rychlosti proudění nebo relativní  vlhkosti vzduchu.

 

Kompaktní ALMEMO 710 má praktickou gumovou protinárazovou ochranu. Dá se použít jako mobilní kompaktní přístroj , jako stolní měřicí vícekanálová ústředna. ALMEMO 710 se nabízí i v nástěnném provedení. Dlouhý provoz zaručuje výkonná lithiová baterie. Pro dlouhodobější měření lze kdykoli připojit síťový adaptér 230V, který zároveň slouží i jako dobíjecí stanice.

 

Přesná německá měřicí technika

 

ALMEMO 710 přesný měřicí přístroj pro měření všech fyzikálních, chemických a elektrických  veličin nabízí v české republice výhradní dovozce firma AHLBORN s.r.o. Praha, jejíž pracovníci se na prodej měřicích přístrojů AHLBORN specializují již více než 30 let.

 

 

Cílem společnosti AHLBORN GmbH je spokojenost svých zákazníků, proto pro ně vyrábí pouze vysoce kvalitní měřicí techniku a zajišťuje prostřednictvím svých vyškolených zástupců kvalitní servis a poradenství po celém světě.

 

Více informací o přístroji ALMEMO 710 a společnosti AHLBORN měřicí a regulační technika spol. s r.o. najdete na www.ahlborn.cz

 

710-02_400       710-04_-_kopie_400

 

 

AHLBORN měřicí a regulační technika spol.s r.o.

Dvorecká 359/4
Praha 4
147 00
Česká republika

Tel.: +420 261 218 907
Mob.: +420 603 142 844
E-mail:
Internet:

Eshop

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU