banner
5 nejnovějších poptávek
Návrh a modernizace nových www stránek
Výroba rotačních dílů dle výkresové dokumentace
Výroba dílů, rámů dle výkresové dokumentace
Kovovýroba viz příloha
Kovovýroba, zámečnické práce
5 nejnovějších nabídek
JAKL - okamžitý prodej!
Drť z POM Kepital KP20 v zelenej farbe - NA PRODEJ
Nepodarky o rozmere cca 580 x 450 mm z materiálu ABS Terluran GP35 BK - NA PRODEJ
PP drť Hostacom M2N42 L356015 GR - NA PRODEJ
PC vytlačovací - čirá

Úspěšná prezentace ve Stuttgartu

18/06/2018

 

 

První ročník veletrhu CastForge na výstavišti v západoněmeckém Stuttgartu navštívilo 3 700 odborných návštěvníků, kterým své produkty a služby představilo 153 vystavovatelů z 18 zemí. Premiéry veletrhu, zaměřeného na odlitky, výkovky a jejich opracování, se zúčastnil i UNEX.

„Třídenní veletrh měl relativně úzké zaměření. Návštěvníci, se kterými jsme měli možnost se setkat, se v metalurgii velmi dobře orientovali a přesně věděli, co požadují. Diskuse tak byly velmi profesionální a šly rychle k jádru věci. V silné mezinárodní konkurenci jsme se rozhodně neztratili a získali jsme ceněné kontakty,“ říká Radek Hadra, ředitel pro rozvoj obchodu.

Německo je pro UNEX významnou vývozní destinací. Účast na průmyslových a oborových veletrzích konaných právě v Německu a setkávání se s odbornou veřejností je nedílnou součástí proaktivní obchodní politiky. Zároveň je nutno dodat, že ve Stuttgartu a jeho okolí působí řada firem z automobilového a strojírenského průmyslu a proto místo konání tohoto nového veletrhu bylo zvoleno velmi vhodně.

S ohledem na pozitivní ohlasy jak ze strany návštěvníků, tak i ze strany vystavovatelů bylo organizátory rozhodnuto, že se příští ročník uskuteční již za 2 roky tzn. v roce 2020.

Děkujeme všem partnerům za konstruktivní jednání a těšíme se na spolupráci.

Na domácí půdě se UNEX představí na počátku října (1. – 5. 10. 2018) na Mezinárodním slévárenském veletrhu FOND-EX, který je tradiční součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu na brněnském Výstavišti. Navštívit nás můžete v pavilonu Z na stánku číslo 24. Těšíme se na vás.

 
 
 

UNEX a.s.

Brníčko 1032

Uničov

783 91

Česká republika

 

Tel.:+420 585 071 111

Fax: +420 585 071 001

E-mail: info@unex.cz

Internet: www.unex.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/unex-a-s

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU