banner
5 nejnovějších poptávek
Hutní materiály plech
Frézování dílů dle výkresové dokumentace a poptávky
Obrábění dílů
Zhotovení zámečnických a stavebních prací
Zámečnické a svářečské práce
5 nejnovějších nabídek
AKCE!! Nejžádanější obálky nyní prodáváme za zvýhodněné ceny!!
PLASTOVÉ OBÁLKY PRO VAŠE ZÁSILKY, sáčky pro balení roušek
Balení pečiva do sáčků, ekologické sáčky
AKČNÍ VÝPRODEJ SKLADU ODPADOVÝCH PYTLŮ!!!
Výroba pryžové moučky

Úspěšná prezentace ve Stuttgartu

18/06/2018

 

 

První ročník veletrhu CastForge na výstavišti v západoněmeckém Stuttgartu navštívilo 3 700 odborných návštěvníků, kterým své produkty a služby představilo 153 vystavovatelů z 18 zemí. Premiéry veletrhu, zaměřeného na odlitky, výkovky a jejich opracování, se zúčastnil i UNEX.

„Třídenní veletrh měl relativně úzké zaměření. Návštěvníci, se kterými jsme měli možnost se setkat, se v metalurgii velmi dobře orientovali a přesně věděli, co požadují. Diskuse tak byly velmi profesionální a šly rychle k jádru věci. V silné mezinárodní konkurenci jsme se rozhodně neztratili a získali jsme ceněné kontakty,“ říká Radek Hadra, ředitel pro rozvoj obchodu.

Německo je pro UNEX významnou vývozní destinací. Účast na průmyslových a oborových veletrzích konaných právě v Německu a setkávání se s odbornou veřejností je nedílnou součástí proaktivní obchodní politiky. Zároveň je nutno dodat, že ve Stuttgartu a jeho okolí působí řada firem z automobilového a strojírenského průmyslu a proto místo konání tohoto nového veletrhu bylo zvoleno velmi vhodně.

S ohledem na pozitivní ohlasy jak ze strany návštěvníků, tak i ze strany vystavovatelů bylo organizátory rozhodnuto, že se příští ročník uskuteční již za 2 roky tzn. v roce 2020.

Děkujeme všem partnerům za konstruktivní jednání a těšíme se na spolupráci.

Na domácí půdě se UNEX představí na počátku října (1. – 5. 10. 2018) na Mezinárodním slévárenském veletrhu FOND-EX, který je tradiční součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu na brněnském Výstavišti. Navštívit nás můžete v pavilonu Z na stánku číslo 24. Těšíme se na vás.

 
 
 

UNEX a.s.

Brníčko 1032

Uničov

783 91

Česká republika

 

Tel.:+420 585 071 111

Fax: +420 585 071 001

E-mail: info@unex.cz

Internet: www.unex.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/unex-a-s

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU