banner
5 nejnovějších poptávek
Kovovýroba, zámečnické práce
Venkovní úklidové služby
Renovace bytové jednotky
Manipulační technika
Hutní materiál ocel
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Konzolová frézka FGV 32
Asynchronní třífázový elektromotor patkový B3 zapojení ( Y/D ) 400/690 V do trojúhelníku ( D )
OHÝBAČKA KARI SÍTÍ A ROHOŽÍ - HAMBI KSE603V
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!

Utěsněné 6čelisťové silové sklíčidlo s výrazně delšími intervaly pro údržbu - Schunk Intec s.r.o.

19/10/2019

 

Utěsněné 6čelisťové silové sklíčidlo s výrazně delšími intervaly pro údržbu

Speciální těsnění na rozhraní čelistí utěsněného 6čelisťového kyvného kompenzačního sklíčidla SCHUNK ROTA NCR-A brání vyplachování maziva a postupnému úbytku upínací síly. Přesná funkce sklíčidla je zajištěna i v případě nízkých upínacích sil. Zároveň těsnění zajišťuje, aby do tělesa sklíčidla nepronikaly třísky ani nečistoty. Tím se zvyšuje spolehlivost procesu a rozšířené intervaly údržby. To znamená, že sklíčidlo není třeba mazat nebo čistit tak často.

 
 
 
 
Utěsněné zařízení SCHUNK ROTA NCR-A umožňuje jemné a přesné upínání dílů citlivých na deformaci. Výška sklíčidla je velmi nízká a ponechává spousta prostoru na obrobek a obráběcí proces.

 

Maximální okrouhlost u dílů citlivých na deformaci

Sklíčidlo SCHUNK ROTA NCR-A se skládá z centrálního pístu sklíčidla, k němuž jsou připevněny tři výkyvné mechanismy v úhlu 120°. Každý kyvný mechanismus je spojen se dvěma základními čelistmi. Tím je zajištěno středění obrobku mezi šesti kontaktními body, které lze seřizovat párově. Jelikož upínací síly směřují do středu sklíčidla, optimálního vystředění je dosaženo bez zbytečného měření obrobku. Sklíčidlo se svými výkyvnými čelistmi obrobku dokonale přizpůsobí. V případě upínání s konvenčními čelistmi tato konfigurace zajišťuje maximální kruhovitost obrobků. V porovnání s upínáním ve tříčelisťových sklíčidlech se tak snižuje deformace u kulatých obrobků o faktor 10. V případě koncového obrábění nebo upínání hrubovaných povrchů mohou uživatelé upnout výkyvné mechanismy sklíčidla ROTA NCR-A do středové polohy a všech šest čelistí se může soustředně pohybovat. Upínací síla mezi prvním a druhým upínacím procesem může být snížena pomocí tlakového ventilu v hydraulickém válci. Tuhé tělo sklíčidla a dlouhé vedení čelistí zajišťují vysokou opakovatelnou přesnost a přesné výsledky.

Nízká výška a velká škála standardních čelistí

Díky nízké konstrukci sklíčidla je v prostoru stroje spousta místa na obrobek a obráběcí proces. Místo použití drahých systémových čelistí nebo zvláštních řešení lze standardní čelisti z celosvětově největšího sortimentu čelistí SCHUNK používat i na rozhraní čelisti ROTA NCR-A. Tím se šetří náklady, zdlouhavá práce řešení na míru, zvyšuje se flexibilita a zkracuje se čas pro nastavení. SCHUNK ROTA NCR-A je k dispozici ve velikostech od Ø 190 mm do Ø 1 000 mm, s maximálními upínacími silami od 36 kN do 300 kN a zdvihem čelisti 6 mm až 25 mm. U velikostí 190 až 225 je sklíčidlo vybaveno perem a drážkou; a od velikosti 250 je vybaveno jemným ozubením pro flexibilní použití (1,5 mm x 60° nebo 1/16'' x 90°). Od velikosti 630 jsou sklíčidla také připravena k použití na vertikálních soustruzích. V závislosti na velikosti je kompenzace výkyvu mezi ±1 mm a ±6 mm. Maximální rychlost otáčení je mezi 600 ot./min a 4000 ot./min.

 
 
 

Stáhnout tiskové prohlášení

1 klepnutím - všechny soubory SCHUNK-PR1909-ROTA-NCR-A.zip (6.7MB)

 

 

Schunk Intec s.r.o. - upínací technika a uchopovací systémy

Tuřanka 115

Brno

627 00

Česká republika

 

Tel.:+420 513 036 213

Fax: +420 531 036 219

E-mail: info@cz.schunk.com

Internet: www.cz.schunk.com

https://www.industry-eu.cz/firmy/schunk-intec-s-r-o-upinaci-technika-a-uchopovaci-systemy

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU