banner
5 nejnovějších poptávek
Zednické práce
Malířské práce
Poptávka - Poptáváme zateplení fasády na rodinném domě
Poptávka - Jednoúčelové zařízení
Poptávka - Poptávám projektovou dokumentaci pro stavební povolení, projekční práce
5 nejnovějších nabídek
Nabídka filamentů pro 3D tiskárny
Výroba a prodej pryžových granulátů
Výkup autovraků
Stavebnictví
STŘÍHAČKA BETONÁŘSKÉ SÍTÍ MAFIX 6000

Veřejná parkoviště a parkovací domy - GREEN Center s.r.o

09/10/2019

 

Veřejná parkoviště a parkovací domy

Řešení pro veřejná parkoviště a parkovací domy

závora GP4B Parkovací systémy GREEN Pro Parking zajišťují vjezdy do parkovacích prostor, výjezdy z parkovacích ploch a výběr poplatků za využité parkovací služby. Provozovatelé mají možnost v závislosti na požadavcích volit z velkého množství tarifů nebo slevových programů podle typu parkování. Parkovací systémy jsou modulární, což umožňuje sestavení výsledného produktu přesně podle přání a potřeb zákazníka. Softwarové řešení dovoluje rozdělit parkoviště do zón a volit z mnoha režimů provozu v jednotlivých zónách. V zónách lze volit např. různé sazby zpoplatnění, rozdílná oprávnění přístupu atd. Systémy umožňují platbu prostřednictvím SMS (vyžaduje smlouvu s operátorem). Lze volit z širokého spektra poskytovaných slev v závislosti na zvoleném tarifu - slevy jednorázové, časově omezené, procentuální, slevy v určité finanční výši. Libovolně lze stanovit, zda bude možné slevy sčítat či nikoliv. Slevy lze poskytovat prostřednictvím slevových kupónů nebo přímo prostřednictvím SW klientské stanice (pokladny). Parkovací systémy umožňují také připojení parkoviště na městské navigační systémy.

Pro zvýšení bezpečnosti parkoviště je možné jej vybavit kamerovým systémem pro čtení registračních značek (modul GPP LPR). Tento modul umožňuje vjezd a výjezd na základě rozpoznání SPZ. Informace přiřazené registrační značce v systému umožňují různé zpoplatnění pro abonenty, návštěvníky ad.

Navigační modul GPP PGS slouží pro navádění na volné parkovací místo v garážích. Světelné navigační prvky indikují momentální obsazenost parkovacího místa. Kromě znázornění obsazenosti může signalizační osvětlení indikovat také rezervaci parkovacího místa, což lze využít např. pro abonentní či invalidní stání. Pro usměrňování dopravy slouží naváděcí displeje se směrovými ukazateli nebo s informacemi o aktuálním stavu parkovacích zón či o počtu volných parkovacích míst.


Parkovací dům Jana Gayera, Hradec Králové, Česká republika

Parkovací dům Jana Gayera_2 - kapacita parkoviště 284 míst
- Parkovací systém GP4P Variant
- Dobíjecí stanice pro elektromobily GP4CS
- Dveřní jednotky pro zabezpečení vstupu pro pěší a sociálního zařízení GP4A

Případová studie


Záchytná parkoviště P + R

P+R Společnost GREEN Center od roku 1997 instalovala a vybavila 16 propojených pražských záchytných parkovišť parkovacím systémem, včetně připojení k informačnímu systému, který shromažďuje získaná data. Komunikace s informačním serverem je realizována prostřednictvím radiomodemu. Obsazenost a další důležité informace získávané ze systému jsou přístupné v podnikovém intranetu Technické správy komunikací hlavního mesta Prahy (TSK Praha).
Záchytná parkoviště P+R jsou umístěna u metra v lokalitách: Skalka (I, II), Zličín (I, II), Nové Butovice, Opatov, Chodov, Ládví, Letňany, Rajská zahrada, Černý Most (I, II), Nádraží Holešovice Depo Hostivař a další.
Další P+R parkovište byla zbudována mimo hranice Prahy v návaznosti na vlakovou dopravu: Radotín, Běchovice a další.


Velkokapacitní podzemní garáže pod Letenskou plání, Praha, Česká republika

Garáže Letná - kapacita parkoviště 800 míst
- GPP PGS2 navigace na volná parkovací místa: 33x informační displej, 326x navigační senzor obsazenosti parkovacího místa


Případová studie

 

GREEN Center s.r.o.

Zenklova 1545/39

Praha 8, Libeň

180 00

Česká republika

 

Tel.:+420 266 090 090

Mob.:+420 606 634 246

E-mail: info@green.cz

Internet: www.green.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/green-center-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU