banner
5 nejnovějších poptávek
Zámečnické práce
Zámečnická výroba + montáž
Stavební a zámečnické práce
Hutní materiály nerez
Poptáváme kelímky se šroubovacím víčkem na kosmetiku, množství dle domluvy
5 nejnovějších nabídek
VOLNÉ KAPACITY PRO LAKOVÁNÍ !!! Kusová a sériová výroba !!
LDPE regranulát - různé odstíny
PS regranulate black RAL 9004
AKCE!! Nejžádanější obálky nyní prodáváme za zvýhodněné ceny!!
PLASTOVÉ OBÁLKY PRO VAŠE ZÁSILKY, sáčky pro balení roušek

Všestranný tester upínací síly - Schunk Intec s.r.o.

20/03/2020

 

Všestranný tester upínací síly

Co mají společného tlak v pneumatice auta a upínací síla sklíčidla? Obojí by mělo být pravidelně kontrolováno pro zajištění maximální bezpečnosti a efektivity v každodenním užívání. Všestranný tester upínací síly IFT je navržen právě za tímto účelem.

 
 
 
 
Pomocí testeru upínací síly IFT lze jednoduše stanovit upínací sílu 2, 3 a 6 čelisťových sklíčidel – statisticky a dynamicky až do 6 000 ot./min. Vyhodnocení se provádí snadno pomocí aplikace na tabletových počítačích nebo jiných koncových zařízeních.


Lze použít na 2-, 3- a 6čelisťovém sklíčidle při až 6 000 ot/min bez ohledu na výrobce sklíčidla a při maximální upínací síle 90 kN na čelist. Pomocí nastavitelných měřících nástavců je možné měnit upínací průměr mezi 72 mm, 88 mm a 108 mm. Hodnocení údajů se provádí bezdrátovým přenosem dat pomocí aplikace na tabletu nebo na jiných zařízeních. Životnost baterie měřící hlavy je více než 90 minut a nabití trvá méně než tři minuty.

 
 
 


Statické nebo dynamické měření

Tester upínací síly lze použít pro statické měření stejně jako pro určení ztráty upínací síly v důsledku rychlosti, nebo pro individuální nastavení požadované počáteční upínací síly pro příslušnou obráběcí operaci. SCHUNK doporučuje pravidelně kontrolovat upínací sílu na začátku sériové výroby a také opětovně mezi intervaly údržby. Pravidelná kontrola zajišťuje optimální bezpečnost. Operátor by měl upínací sílu měřit pokud možno za stejných podmínek, jaké použije později na sklíčidle v jednotlivých upínacích situacích. Jestliže jsou například použity horní čelisti s upínacími stupni, měl by operátor měřit upínací sílu na stejném stupni čelisti, jaký použije později k upnutí obrobku. Jestliže měření ukazuje, že upínací síla je pod cílovou hodnotou, doporučuje SCHUNK, aby operátor okamžitě zasáhl a zajistil bezpečnost dalšího provozu. V závislosti na stavu sklíčidla musí být sklíčidlo mazané nebo kompletně demontované, vyčištěné a promazané mazací pastou. Posledně uvedenou službu také SCHUNK nabízí. Přínos: Pro docílení vysokého výkonu, přesnosti a spolehlivosti procesu sklíčidel SCHUNK po dlouhou dobu, jsou jednotlivé komponenty po demontáži provedené servisním oddělením firmy SCHUNK také důsledně přezkoušeny, aby se odhalilo případné skryté poškození. Tím způsobem je možné včas odstranit závady a zabránit tak následnému poškození.

 
 
 

Stáhnout tiskové prohlášení

1 klepnutím - všechny soubory SCHUNK-PR2002-IFT_Spannkra(..).zip (776.1kB)

 

 

 

 

Schunk Intec s.r.o. - upínací technika a uchopovací systémy

Tuřanka 115

Brno

627 00

Česká republika

 

Tel.:+420 513 036 213

Fax: +420 531 036 219

E-mail: info@cz.schunk.com

Internet: www.cz.schunk.com

https://www.industry-eu.cz/firmy/schunk-intec-s-r-o-upinaci-technika-a-uchopovaci-systemy

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU