banner
5 nejnovějších poptávek
PP natur pro vstřikování
Poptáváme LDPE vstřikovací
Zámečnické práce
Výroba plast
CNC obrábění
5 nejnovějších nabídek
Barevné struny ABS, ABS-T, PLA, PET-G
Prodej PP/PE fólií
Absorbér vlhkosti
Kompletní regranulační linka na prodej
MEPOLEN Press PP-H, lisovaný, hoblovaný

Vstřikování plastů s více jak 30letou tradicí - PLASTEX s. r. o.

09/06/2020

 

První lisy značky CS a KuAsy byly ve firmě již v roce 1978 - jde tedy o mnoho let zkušeností jak s vlastní výrobní technologií, tak o dostatek kontaktů s vynikajícími a zkušenými konstruktéry forem a nástrojaři.

Vstřikování plastů s více jak 30letou tradicí

V roce 1996 byl zakoupen první lis rakouské značky ENGEL a jimi byly postupně všechny stroje v našem provozu nahrazeny. Tento proces byl dokončen v roce 2006 a nyní dále postupně rozšiřujeme naše strojní portfolio.

Součást naší činnosti je zajišťování konstrukčních návrhů a výroby forem a dalšího servisu, tedy zajišťování analýz a simulací vstřiku pomocí počítačového programu CADMOULD a také prototypových modelů pomocí technologie rapid prototyping /3D tisk/.

Počátek zakázkové výroby

Do roku 2007 jsme působili na trhu i s vlastní produkcí z doby dřívější – jednalo se převážně o polyolefínové plasty (kojenecké hrnky, hrábě, kuchyňské dózy, archivační spony, lékovky, atd…). Tuto aktivitu jsme se rozhodli dále nerozvíjet, výroba byla ukončena odprodejem forem. Tím jsme vstoupili dále na trh jako firma plně se orientující na zakázkovou výrobu. Tato změna se projevila především na technologii a s ní souvisejících periferiích – gravimetrické sušení granulátu, uzavřený vícestupňový chladicí systém, centrální doprava granulátu, temperování forem špičkovými regulátory… a dále na zpracovávaných materiálech. Naše dnešní portfolio zde.

 

 

 

 

 

PLASTEX s. r. o.

Vítějeves 210

Vítějeves

569 06

Česká republika

 

Tel.:+420 461 526 128

Fax: +420 227 077 211

E-mail: plastex@iol.cz

Internet: www.plastex.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/plastex-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU