banner
5 nejnovějších poptávek
Kovovýroba, zámečnické práce viz příloha
Dodávka hydraulické ruky s drápákem
Dodavatel dveří
Zhotovení stavebních a zednických prací v bytě
Dodavatel prken
5 nejnovějších nabídek
Dvou pólový trojfázový asynchronní motor
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - PERFEKT 42CA-CC
LDPE regranulát - různé odstíny
PS regranulate black RAL 9004
Služba recyklace plastů

Výkonné upínací stanice s kompaktními rozměry od společnosti Schunk Intec s.r.o.

21/12/2018

 

 

Miniaturní upínací stanice SCHUNK VERO-S NSL mini z řady 100-25 zajišťují vysoké upínací síly na špatně přístupných místech. 1cestné, 2cestné a 4cestné upínací stanice s vysokou hustotou výkonu jsou speciálně konstruovány pro požadavky moderní výroby malých dílů: používané upínací moduly jsou zcela utěsněné a brání průniku třísek nebo nečistot dovnitř do modulu a vzniku závad. Revidovaný pohon zároveň zvyšuje axiální přítlačné síly: každý upínací modul díky patentovanému rychlému a upínacímu zdvihu a aktivované funkci turbo dosahuje axiální přítlak o velikosti 6 000 N. V závislosti na použitém závitu se upínací síla pohybuje mezi 15 000 N (M6) až 25 000 N (M8). S rozměry 199 mm x 199 mm x 40 mm dosahuje tato čtyřnásobná upínací stanice axiální přítlačnou sílu o velikosti 24 000 N a upínací síly 60 000 N, resp. 100 000 N. Protože došlo i ke zvýšení tuhosti, jsou možné výrazně vyšší sklopné momenty.

Odolné a trvanlivé

Mini upínací stanice jsou samojistící a mají tvarový kontakt s pružinovou sestavou. Při spuštění nemají žádnou spotřebu energie. Příslušné rychlouvolňovací spojky pro otevírání stlačeným vzduchem nebo aktivování funkce turbo se nacházejí ve zvýšené poloze, a jsou tak mimořádně dobře dosažitelné, aniž by byla omezena přístupnost obrobku. Velké kontaktní plochy mezi upínacími smykadly a čepy minimalizují povrchový tlak v upnuté poloze, čímž se snižuje opotřebení upínacích modulů. Pro zvýšení životnosti jsou všechny funkční díly upínacích modulů, např. základové těleso, upínací čep a upínací smykadlo, vyrobeny z nerezové oceli. Další součásti upínací stanice jsou chemicky poniklované nebo eloxované, a tedy také nerezové.

Rozsáhlý modulární program

Upínací stanice VERO-S NSL mini 100-25 jsou rozšířením modulárního systému SCHUNK VERO-S mini. Jsou trvale namontovány na obráběcím stole a jsou přesně kompatibilní s řadou upínacích zařízení z řady SCHUNK NSE mini a umožňují rychlé nastavování. Jejich podélné zarovnávací drážky v podélném a příčném směru zjednodušují umístění na obráběcím stole. Navíc jsou tyto 2cestné a 4cestné upínací stanice vybaveny středovými otvory a vyrovnávacími hranami. Jako volitelnou možnost lze tyto upínací stanice vybavit dalšími šroubovými otvory.

 

 

 

Schunk Intec s.r.o. - upínací technika a uchopovací systémy

Tuřanka 115

Brno

627 00

Česká republika

 

Tel.:+420 513 036 213

Fax: +420 531 036 219

E-mail: info@cz.schunk.com

Internet: www.cz.schunk.com

https://www.industry-eu.cz/firmy/schunk-intec-s-r-o-upinaci-technika-a-uchopovaci-systemy

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU