banner
5 nejnovějších poptávek
Zámečnické práce
Výroba plast
CNC obrábění
Hutní materiály
Vodoinstalatérské práce v rodinném domě + dodání materiálu
5 nejnovějších nabídek
Výroba a dodávka trubek
Hodinový Manžel
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!
Plastová drť bez kontaminacem, 17tun k okamžitému odběru!
LDPE regranulát - různé odstíny

Výměnné nástavby – řešení přepravy v zemědělství

28/03/2016

 

Přeprava zemědělských komodit přináší řadu specifik a požadavky na ni se mohou společnost od společnosti zásadně lišit. Z tohoto důvodu je vyžadován individuální přístup k řešení každé dodávky. Tento problém vyřešila firma Porgest, a.s. velmi výhodně – pomocí výměnných nástaveb.

Naše společnost Porgest a všichni její zaměstnanci jsou připraveni vyjít každému zákazníkovi maximálně vstříc a vyřešit jakýkoliv specifický požadavek, neboť navržený systém toto umožňuje.

Základem našeho řešení je přestavba nákladního automobilu na nosič výměnných zemědělských nástaveb. Tyto modifikace a varianty umožňují maximální vytížení vozidla po celý kalendářní rok. Díky tomu se zkracuje návratnost počáteční investice na co možná nejkratší dobu.

Pro přestavbu podvozku používáme zejména podvozky Tatra a v posledních třech letech hlavně jejich nový model PHOENIX. Tento plně pohonný podvozek nachází v oblasti zemědělské výroby maximální využití svých schopností s minimálními provozními náklady. Samozřejmě vycházíme vstříc i zákazníkům, kteří chtějí využívat podvozky jiných výrobců a značek.

 

Přestavba podvozku

Hlavním prvkem celé přestavby je speciální mezirám, který je opatřen zesíleným nástřikem DINITROL pro zvýšení odolnosti a prodloužení životnosti. Tento rám je konstruován pro každý typ podvozku tak, aby vyhověl nárokům zákazníka i technickým požadavkům výrobce podvozku. Dále je automobil vybaven hydraulickým systémem sklápění a také hydraulickými vývody pro další hydropohony v návaznosti na individuální požadavky jednotlivých klientů. Rovněž může být domontována speciální pomocná převodovka, která umožňuje připojení dalších zemědělských nástaveb (např. rozmetadla, atd.)

Podvozek je rovněž dovybaven vzduchovým přizvedáváním. Toto přizvedávání v kombinaci s odstavnýma nohama (obr. 1), které dodáváme standardně, umožňuje snadnou výměnu našich nástaveb. Odstavená nástavba pak stojí na těchto nohách. Samozřejmostí je také instalace všech ovládacích prvků do kabiny vozidla.

Výměnné nástavby

Zákazníkům nabízíme výměnné sklápěčové korby v mnoha variantách a z různých materiálů. Klienti dnes vyžadují vysokou přepravní kvalitu bez omezení, a proto nabízíme korby určené speciálně pro obilniny a speciálně pro siláž a senáž. Vzhledem k tomu, že přeprava těchto komodit je zásadně odlišná, jeví se kombinace dvou koreb jako optimální, a i přes vyšší počáteční investici dokonce i efektivnější.

Korby pro siláž-senáž vyžadují maximální objem a větší výsypný otvor, proto jsou vyráběny jako jednostranné, obvykle sklopné doleva (obr. 2). S úspěchem je využíváno kompletní hydraulické ovládání celé bočnice, a to jak její odjišťování, tak odklápění bočnice. Tyto korby můžou mít objem až 31 m3 se speciálními nástavci.

 

Více informací k článku najdete zde

 

Porgest, a.s.

Slovanská 38

Nový Jičín

741 01

Česká republika

 

Tel.:+420 556 770 170

E-mail: porgest@porgest.cz

Internet: www.porgest.cz

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU