banner
5 nejnovějších poptávek
Zkapacitnění MK
Dodávka a montáž EPS a ZDP
klempířské práce - poptávka
Dodávka a montáž EPS
Poptávám zednické práce
5 nejnovějších nabídek
Velkoobchod s překližkami
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy
Prodej PP/PE fólií
Nákladní automobil skříňový

Vypracování projektu dopravního značení od Dopravní značení K.H. s.r.o.

20/06/2019

 

 

Přechodné dopravní značení

Dle Vašich požadavků navrhneme jakékoli realizovatelné omezení silničního provozu na kterékoli pozemní komunikaci. Toto omezení je navrženo s minimálními náklady s dodržením všech zásad bezpečnosti a plynulosti silničního provozu (dle technických podmínek TP 66 a souvisejících předpisů).

Toto opatření dále po domluvě projednáme se všemi dotčenými orgány státní správy (vlastníky a správci komunikací, dotčenými přepravci hromadné dopravy osob, dopravními inspektoráty Policie ČR apod.) a následně dle § 77 zákona č. 361/2000 Sb. požádáme o stanovení přechodného dopravního značení na příslušné pověřené obci.

Jako nadstandatní službu poskytujeme vyřízení zvláštního užívání komunikací dle § 24 zákona č. 13/1997 Sb. ve znění pozdějších předpisů, pro potřeby realizace DIO. 

Provádění dopravně inženýrských opatření (DIO)

Tato služba navazuje na předchozí návrh DIO (není však podmínkou a lze ji objednat samostatně). Pro tuto činnost je firma vybavena certifikovanými profesionálními prostředky a materiály. A to jak množstvím, tak sortimentem dopravních značek včetně veškerých světelných zařízení.

Dopravní značení a zařízení dovezeme na místo dopravního omezení, nainstalujeme a po celou dobu trvání omezení zajišťujeme bezchybný provoz. Jsme schopni prakticky kdykoliv zareagovat na potřeby zákazníka, nebo požadavky Policie ČR, případně jiného zúčastněného orgánu. Pro tyto účely je u naší firmy zřízena nepřetržitá pohotovost, která v co nejkratším čase zajišťuje potřebná doplňování, nebo pozměňování námi provedených dopravně inženýrských opatření.  

 

 

 

 

Dopravní značení K.H. s.r.o.

Potoční 259

Kutná Hora

284 01

Česká republika

 

Tel.:+420 327 511 549

Mob.:+420 606 632 943

Fax: +420 327 511 549

E-mail: info@dopravni-znaceni.cz

Internet: www.dopravni-znaceni.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/dopravni-znaceni-k-h-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU