banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávka - Máme zájem položení střešní krytiny na domech
Poptávka - Dřevěné pelety
Poptávka - Oprava ploché střechy, natěračské práce
Poptávka - Zateplovací práce kolem celého domu, zateplení RD, stovky m2
Poptávka - Zateplení fasády, perlinka, stěrka, penetrace, tepelně izolační fasáda
5 nejnovějších nabídek
Použité oktabíny k prodeji
Diamantová tělíska Rockwell a Vickers
Filtrační písky
ForMIG 220
PICOMIG 180 multifunkční invertor

Výroba plastových a kovových komponentů od VJB PARTNER s.r.o.

10/05/2019

 

 

automobilový průmysl. Většinu produkce vyvážíme do EU. Koncentrujeme se na sériovou výrobu, ale v současné době jsme otevřeni spolupráci i na menších projektech (podrobnější informace naleznete v aktuálních nabídkách).

Společnost VJB PARTNER s.r.o byla založena dvěma společníky – Václavem a Josefem Bíškem, jejichž počáteční písmena symbolizují název společnosti. Do obchodního rejstříku vedeného Okresním soudem Plzeň–město byla společnost zapsána dne 1.7.1995. Cílem společnosti bylo úspěšně navázat na výrobní činnost provozovny Tesla Jáchymov a zachování pracovních příležitostí.

V letech 1995 a 1996 společnost pokračovala ve výrobě hlavního rozvodu a zároveň postupně zaváděla výrobu nových komponentů. Touto výrobou byly zajištěny finanční prostředky pro krytí výrobních nákladů a zaplacení budov, strojů a zařízení.

V průběhu let 1996 a 1997 byly navázány důležité obchodní kontakty se zahraničními firmami a zahájena vlastní výroba.

Na přelomu let 1997 a 1998 prošla společnost celkovou modernizací. Byla koupena výrobní budova, která byla kompletně zrekonstruována pro nový výrobní program. V letech 1999 a 2003 byly navázány další důležité obchodní kontakty se zahraničními firmami a výroba byla rozšířena. Od roku 2008 zvyšujeme podíl strojní výroby a zaměřujeme se na komplexní realizaci zakázek tzn. nejen výrobu samostatných polotovarů, alei i jejich kompletaci včetně poskytování ostatních podpůrných služeb dle domluvy se zákazníkem. Společnost je certifikována dle normy ČSN EN ISO 9001:2009.

Od roku 2012 na všech pracovištích postupně zavádíme metodu 5S. Přehledně uspořádané a bezpečné pracoviště se stává naším standardem. Zákazník má jistotu, že jeho produkty vyrobíme v očekávané kvalitě a dodáme je v termínu.

V roce 2013 jsme komplteně zrekonstruovali zakoupený starší objekt a připravili pro výrobu. Od roku 2014 se zde z větší části vyrábí nový program "revizní dvířka".

Cílem společnosti je dobrým řízením provozních nákladů a investic, udržovat ekonomicky přijatelný poměr mezi cenou a kvalitou, cílenou komunikací přispívat ke spokojenosti zákazníků a zaměstnanců, a tím si zajistit tvorbu zisku a dobrého jména firmy.

 

 

 

 

VJB PARTNER s.r.o.

K lanovce 1042

Jáchymov

362 51

Česká republika

 

Tel.:+420 353 811 431

Fax: +420 353 811 614

E-mail: petr.bisko@vjbpartner.cz

Internet: www.vjbpartner.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/vjb-partner-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU