banner
5 nejnovějších poptávek
Kovovýroba, zámečnické práce viz příloha
Povrchová úprava dílů
Dodávka hydraulické ruky s drápákem
Dodavatel dveří
Zhotovení stavebních a zednických prací v bytě
5 nejnovějších nabídek
Asynchronní třífázový elektromotor patkový B3 zapojení ( Y/D ) 400/690 V do trojúhelníku ( D )
Proces galvanického zinkování a následná pasivace povrchu
CNC obrábění
Zařízení BPS-12.250AV-DC-v17 pro odporové svařování rovinných svařenců
SUA 100P Těžký hrotový soustruh

Zadejte poptávku a vyhrajte poukaz na nákup v hodnotě 500 Kč

01/02/2018

Soutěž o 3x poukaz na nákup v hodnotě 500kč.


Každá 50. řádně vyplněná poptávka vyhrává  1x poukaz na nákup v hodnotě 500kč.

Poptávku můžete zadat na adresách:

http://www.industry-eu.cz/nova-inzerce-poptavka-nabidka

http://www.poptavka-eu.cz/zadani-inzerce

http://www.poptavky-eu.cz/zadani-inzerce

 

 

Soutěže probíhají na území České republiky. Organizátorem je společnost Industry EU s.r.o. , náměstí Jurije Gagarina 1230/3, 710 00  Ostrava , IČ: 25966634 | DIČ: CZ25966634 (dále jen "organizátor").

 

Účastnit se této soutěže na území České republiky může každý občan České republiky starší 18 let, který zašle odpověď pomocí formuláře v článku s informacemi o soutěži. Z účasti jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo jiném obdobném poměru k organizátorovi a společnostem podílejícím se na přípravě a organizaci celé soutěže, jakož i jejich rodinní příslušníci.

Všichni výherci jsou kontaktování nejpozději 14 dní po skončení soutěže emailem, který zadali v poptávce. Výherce má 7 dní na reakci, kdy uvede dodací adresu a telefonní číslo pro doručení zásilky. V případě, že se výherce o výhru nepřihlásí, po 14 dnech od pokusu o kontaktování nemá na výhru již nárok.

Výhry zasíláme smluveným dopravcem. Pokud zásilku nepřevezmete a vrátí se nám zpět, je možné poslat zásilku znovu, ale výherce je povinnen uhradit náklady na dopravu. Výherce si může domluvit také osobní převzetí v místě našeho skladu.

 

Přihlášením se do soutěže vyjadřuje účastník svůj souhlas s těmito všeobecnými pravidly uvedených soutěží. Ceny není možné vymáhat právní cestou.

 

Účastí v soutěži souhlasí soutěžící s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o Ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených za účelem vyhodnocení soutěže a za účelem nabízení obchodu nebo služeb, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zákona č. 480/2004 Sb. na jimi uvedený email od firmy Industry EU s.r.o.

 

 

Z emailového účtu je později možné se odhlásit pomocí odkazu v prvním reklamním emailu.

 

Organizátor je oprávněn rozhodovat o všech otázkách týkajících se této soutěže podle vlastního uvážení.

 

Vyobrazení cen na internetových stránkách nebo stránkách partnerů soutěže nemusí vždy odpovídat skutečným cenám, které budou výhercům předány v případě výhry. Přesnou specifikaci cen lze zjistit přímo u organizátora soutěže na mailové infolince. Organizátor má právo výhry kdykoliv během pořádání soutěže změnit.

 

 

Soutěžící může zadat maximálně 5 poptávek najednou, smí použít jednu svojí emailovou adresu. Je zakázáno jakkoliv manipulovat s výsledky soutěže a nečestně podvádět.

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU