banner
5 nejnovějších poptávek
Vykupujeme tvrdé PVC, trubky, profily, lišty...
PP natur pro vstřikování
Renovace bytových jednotek
Zhotovení zednických prací
Kovoobrábění dílů dle přílohy
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Třífázový frekvenční měnič GD10-0R7G-S4-B GD10
PC vytlačovací - čirá
HDPE vstřikovací
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!

Žádné ovladače, karty ani aplikace.

23/06/2017

 

To je budoucnost ovládání vrat a bran

 

Německá společnost Hörmann je špičkou ve svém oboru jednak v oblasti vrat, dveří a logistických systémů. Pak přichází na řadu ovládání a software, bez kterých zákazník svůj produkt neocení. Hörman neustále inovuje systémy, pomocí kterých se vrata, brány či dveře na dálku ovládají.

 

Když nechceme kvůli otvírání vrat či brány vystupovat z auta, potřebujeme k tomu nějaké ovládací zařízení - medium. To má většinou podobu dálkového ovládání či karty, které celou dobu máme po ruce v autě. V lepším případě si pak stahujeme do chytrých mobilních telefonů aplikace, díky kterým zařízení můžeme na dálku ovládat či sledovat. Technologie však neúprosně přinášejí do našich životů větší a větší dokonalost.

Hörmann spolupracuje se start-upem

Německý start up 1aim začal spolupracovat s globální rodinnou společností Hörmann a vyvinul speciální software, který všechno výrazně zjednodušuje. S tímto programem uživateli pro ovládání vrat stačí jakýkoliv smartphone, který má připojení k internetu.

Funguje to poměrně jednoduše. Princip spočívá v tom, že vlastník či provozovatel vrat vystaví uživatelské kódy, které mailem či smskami rozešle rodině, nájemníkům, hostům či komukoliv dalšímu, kdo má mít právo vjezdu. Uživatelům přijde jako link - odkaz. Ten si uživatel na telefonu zobrazí a displej přiblíží ke čtečce. Tento systém je výhodný zejména v situacích, kdy je třeba zabezpečit časově ohraničený přístup do objektu. Je to využitelné pro bytové domy, hotely, návštěvy a další.

BiSecur od Hörmannu

Nicméně i přes technologický pokrok, tradice zavazuje. Velké oblibě se už několik sezon u zákazníků Hörmannu těší technologie BiSecur, která zabezpečuje plynulý, a přitom bezpečný přístup do garáží, domů a hal. Systém BisecurGateway umožňuje, aby si každý pomocí aplikace v tabletu nebo mobilním telefonu mohl bránu, dveře či vrata otevřít. Přes aplikaci se dá sledovat stav vrat či dveří na dálku, tak aby každý měl jistotu, že vrata nezůstávají zbytečně otevřená.

Hörmann proto založil speciální portál www.bisecur-home.com, na kterém se dá založit účet a najít všechny podstatné informace. Portál je přitom zcela bezpečný a zašifrovaný tak, aby se data nedala zneužít. Zařízení přitom poměrně jednoduše mohou být propojena přes WLAN. Dají se poměrně precizně konfigurovat a programovat tak, aby způsob ovládání byl uživateli šitý na míru.Více informací na www.hormann.cz

 

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU