banner
5 nejnovějších poptávek
Stavební práce
Visutá terasa
Stavební úpravy
Stavební úpravy
Rotační tabletovací lis
5 nejnovějších nabídek
Váš tryskací stroj nepracuje správně?
Mokré lakování
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy
Frézky nástrojářské - FN 32, výrobce TOS

Zelené střechy od společnosti AHF Stavby s.r.o.

18/12/2018

 

 

Jedná se o variantu přitížené ploché střechy. Pro přitěžující vrstvu je použito vegetační souvrství, které může mít různou intenzitu výskytu zeleně. Zelené střechy se z tohoto hlediska dělí na extenzivní a intenzivní.

 

Skladba a výhody zelených plochých střech

Skladba zelené ploché střechy může být i celkem složitá. Je třeba zajistit drenážní, filtrační, hydroakumulační a vegetační schopnost ploché střechy. Pro úspěšnou realizaci je správná volba jednotlivých vrstev velmi důležitá. Výhodou zelených plochých střech je řada ekologických faktorů, ale i větší ochrana interiéru budovy proti přehřívání a proti hluku. Za hlavní důvod postupného rozšiřování zelených plochých střech je jejich estetická kvalita.

 

Neustálé proměny

Do zahrady můžete zakomponovat traviny, ale i byliny, keře a stromy. Rostliny nejsou využity pouze k zajímavému pokrytí horní části domu. Plocha zahrady může být upravena i k aktivnímu využití.

Další zelenou plochou rozšiřujete velikost obytných prostor. Využijte originální možnost a vytvořte si obývací pokoj pod širou oblohou. Dopřejte si relaxaci v zelené náruči.

Údržba zelené střechy není zásadně náročná. Běžný provoz usnadňují závlahové systémy, složitější úpravy a občasnou kontrolu zajistí odborná firma v rámci několika sezonních návštěv. Dobře založená vegetační vrstva se udržuje jako jakákoli běžná terénní zahrada. Můžete se obklopit oblíbenými květinami, zajímavě rostlými keři.

Zahrada na střeše domu přináší pohled z nové perspektivy. Obklopte se živou zelení a neustále se měnící podobou přírody okolo sebe.

 

Máte zájem o realizaci zelené střechy?

Kontaktujte nás prosím: +420 775 970 560, info@ahf.cz.

 

 

 

AHF Stavby s.r.o.

Púchovská 2219/8

Praha 4

14100

Česká republika

 

Tel.:+420 775 970 560

Mob.:+420 775 970 560

E-mail: info@ahf.cz

Internet: www.ahf.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/ahf-stavby-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU