banner
5 nejnovějších poptávek
Olověné autobaterie s elektrolyty
Obrábění dle výkresové dokumentace
Kovovýroba
Zámečnická výroba, svařování
CNC obrábění
5 nejnovějších nabídek
Dvouobrátkový patkový elektromotor B3.
Balící linky - Ovinování palet
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - SPECIAL 42S

ZeroCon

03/07/2017

 

Schwer Fittings nabízí prostřednictvím svého nového patentovaného nerezového šroubení opravdový klenot: nová generace těsnosti shodou materiálu těsnění a přírubového spojení. Svými mnohými přednostmi překrývá šroubení ZeroCon nejrůznější odvětví. Všechny komponenty jsou vyráběny ve výrobních závodech Schwer Fittings na speciálních strojích.

 

Přednosti:

+ šroubení se skládá se závitového tělesa, vkládacího tělesa, převlečné matice a těsnícího kovového kroužku. Lze je proto bez problému sterilizovat horkou párou a je podstatně odolnější vůči agresivním médiím než elastomerická těsnění. Je teplotně stabilní od minus 273°C do + 450°C a odolné vůči přírodním vlivům (např.: slaná voda).

+ Pro nasazení na ultra čisté prostřední jsou všechny připojovací komponenty, těsnící kroužky a matice v případě potřeby elektrolyticky leštěny a na závěr opláchnuty destilovanou vodou, aby bylo dosaženo podmínek pro použití v nejčistších prostorech a pro nejčistší média.

+ Šroubení ZeroCon splňuje nejvyšší standardy pro čistotu a je kompletně vyrobeno z materiálu DIN 1.4435, s drsností povrchu vnitřních částí Ra ≤ 0,4 µm. Převlečná matice má od 3/4" vnitřní závit postříbřen.

+ Opracování povrchu redukuje tření při šroubování a umožňuje tím správnou montáž. Přivařovací konce jsou upraveny pro orbitální svařování.

+ Neumožňuje usazování, resp. vytváření kultur nebo povlaků z bakterií, lze je 100% sterilizovat a díky jednotě použitých materiálů je absolutně těsné.

 

 

+ Vzdálenost mezi těsnícím kroužkem a tělesem je maximálně 10 – 25 µm. Nejmenší živé organismy – jako jsou spóry, mají průměr větší než 3 µm. Výsledek bakteriového testu u nezávislého institutu ukazuje, že ZeroCon zabraňuje usazování jakýchkoliv bakterií a živých organismů na vnitřních součástech ve styku s médiem.

+ Perfektní farmaceutická zábrana, zabraňuje vytváření zárodků díky aseptickému designu. Výsledek heliového testu dokazuje  absolutní těsnost. Při současném stavu měřící techniky je stanoven průsak na ≤ 10-12 mbar. Šroubení lze použít i pro výbušná prostředí Ex.

+ Robustní a zároveň nejlepší spojení je vhodné pro nasazení v oblastech vysokého tlaku, kritickém vakuu, resp. ultra vysokém vakuu a extrémních teplotních podmínkách. Nevytváří turbulence, neomezuje proudění, neznečišťuje procesní média uvolňováním z použitého materiálu. Nabízí jednoduchou kontrolu těsnosti ve smontovaném stavu.

Je zajištěno proti pootočení, zabraňuje vlivu vnějších sil a momentů, nepovoluje se vlivem torzních sil.

+ Samo se vystředí, je vybaveno koncovým dorazem a vrtáním pro kontrolu těsnosti.

+ Lze je čistit molchováním díky neredukovanému vrtání.

+ Se šroubením se pracuje velmi jednoduše: jednoduchá montáž i demontáž, nehrozí nebezpečí poškození utažením příliš velkým utahovacím momentem.

+ Odpadají veškeré údržbové a přípravné práce. Možnost jednoduchého přechodu na jiné dimenze.

 

Schwer Fittings, s.r.o.

Líšťanská 499

Město Touškov

330 33

Česká republika

 

Tel.:+420 377 923 030, 377 923 031

Fax: +420 377 923 020

Internet: www.schwer.cz

eShop@schwer.com

http://www.industry-eu.cz/firmy/schwer-fittings-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU