banner
5 nejnovějších poptávek
Hutní materiály
Zámečnické práce
Oprava dřevěných podhledů, střechy a podlah
Stavební a zednické práce v rodinném domě
Dodání hutního materiálu
5 nejnovějších nabídek
Brusný kotouč na hliník
NAFTOVÉ INFRAČERVENÉ TOPIDLO XL9 E
Barevný Masterbatch
Zvýhodněná nabídka nového lisu za skladovou cenu !!!!
Opravy a servis obráběcích strojů

Zlikvidujte vozidlo ekologicky, bez starostí a VYDĚLEJTE!

06/07/2016

 

Kam s autovraky? Jak je zlikvidovat a být přitom šetrní k životnímu prostředí? Nabízíme řešení! Ekologická likvidace autovraků a vozidel v Pardubicích. Autovraky Desenský likvidují vozidla osobní, nákladní, užitková, návěsy a přívěsy. A proč zvolit zrovna nás? Za auto Vám slušně zaplatíme, nikdo Vám nedá víc než Autovraky Desenský. Vozidlo si sami odvezeme. Vystavíme Vám potvrzení o ekologické likvidaci. Každý od nás dostane dárek a každý 50. vyhrává elektrokolo. Takovou nabídku jinde nenajdete! Pomozte nám udělat tento svět čistším a hezčím místem k životu. Nezakládejte si za domem soukromé vrakoviště, dovezte auto do Pardubic!

Co vše Vám můžeme nabídnout? Komplexní servis. Staráme se o vozidlo od začátku až do samého konce. Na zavolání reagujeme rychle, jsme u Vás coby dup a vozidlo si odvezeme. Na registru ekologické likvidace vozidel si poté můžete zkontrolovat, jak byl Váš autovrak ekologicky zlikvidován.

Výkup autovraků

Co je třeba, abychom od Vás autovrak vykoupili? Tak především potřebné doklady: Vaše osobní doklady a doklady od auta. Dejte si pozor na zapomenuté věci ve vozidle. Na vrakovišti by se Vám to hledalo špatně.

Likvidace autovraků

Jaké jsou výhody ekologické likvidace vozidel v Autovraky Desenský? Tak předně – nemusíte dále platit za vozidlo povinné ručení. Auto totiž nelze odhlásit z evidence vozidel, byť je nepojízdné. Po odtažení vraku Vám dodáme potvrzení o ekologické likvidaci vozidla a platba povinného ručení tak pro Vás končí. Zabraňuje se tak hromadění nepojízdných aut na nevhodných místech. Nehrozí nebezpečí, že by z auta unikaly provozní kapaliny, které poškozují životní prostředí.

Jak konkrétně u nás probíhá likvidace autovraku? Třídíme odpad a recyklujeme. Velká část odpadu se může dál využít. Celkový objem odpadu pak není tak velký.

Nechejte si u nás šetrně zlikvidovat autovrak – zbavíte se vozidla a ještě Vám zaplatíme!

 

auto_427

 

Agentura D-K spol. s r.o.

Škroupova 53
Chrudim
533 61
Česká republika

Tel.: +420 603 466 589, 604 749 149
Mob.: +420 603 466 589, 604 749 149
E-mail:
Internet:

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU