banner
5 nejnovějších poptávek
Poptávám hodinového manžela
Malířské práce
Elektrikářské práce
Stavební práce - zateplení RD
Stavební práce - omítky
5 nejnovějších nabídek
Velkoobchod s překližkami
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy
Prodej PP/PE fólií
Nákladní automobil skříňový

Bezodrazová (bezdozvuková) komora - TALPA-RPF s.r.o.

15/01/2022

 

 

Bezodrazová (bezdozvuková) komora

Problematika testování, měření a ověřování vlastností širokého spektra vlastností u produktů technické praxe, se pro všechny seriózní výrobce stává každodenní nutností. Zejména v posledních letech však lze vypozorovat i prudce vzrůstající zájem o provádění hlukových zkoušek.

Obecně lze říci, že na všudypřítomný hluk již dávno není nahlíženo jako na nutné zlo, které je negativním projevem činnosti technického zařízení, ale jako na jakousi obecnou emisní složku, se kterou je třeba, stejně jako s ostatními, bojovat. Snad právě z tohoto důvodu jsou každoročně výrobci osobních automobilů, kolejových vozidel, bílého zboží, elektroniky atd. nuceni investovat značné prostředky do vývoje v oblasti snižováni hluku.

Zcela v souladu s tímto trendem zaznamenala firma TALPA – RPF, s.r.o., stoupající zájem o dodávky speciálních akustických laboratoří, v nichž se hluková měření provádí. Výrobou takovýchto zařízení pro měření v nejvyšší třídě přesnosti seTALPA – RPF, s.r.o. zabývá již téměř 20 let.

Realizace bezodrazové komory

Zhotovení akustické laboratoře (bezodrazové, či polobezodrazové místnosti), představuje akustickou úpravu stavebně vhodné místnosti s potřebným vnitřním objemem.

Akustická úprava je provedena osazením stěn, stropu a podlahy místnosti speciálními klíny z akusticky pohltivého materiálu. Pohled do polobezodrazové místnosti s osazeným akustickým obkladem je vidět na obrázcích.

Zřízení pracoviště tohoto typu je garancí nejvyšší třídy přesnosti měření.

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU