banner
5 nejnovějších poptávek
Hutní materiály ocel
Kovovýroba z nerezu, spolupráce
Dodavatel kvalitních dveří
Zámečnická výroba + montáž
Zakázková výroba z plastu
5 nejnovějších nabídek
0,18kW / 2800 IE1 GLEJ 63 B2 brzdový motor
STŘÍHAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI SIMPLEX AL300
STŘÍHAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI SIMPLEX 45H
AKCE!! Nejžádanější obálky nyní prodáváme za zvýhodněné ceny!!
PLASTOVÉ OBÁLKY PRO VAŠE ZÁSILKY, sáčky pro balení roušek

COVID-19 a HUTIRA - BRNO, s.r.o.

04/05/2020

 

 

Provoz naší společnosti HUTIRA – BRNO byl i v době všech mimořádných opatření spojených s COVID-19 zachován. Až do 24.4. jsme fungovali v mírně omezeném provozu, a to jak výroba, sklad i servis. Obchod i poradenství probíhalo v běžném rozsahu, pouze osobní schůzky na firmě byly zrušeny. Část zaměstnanců využívala home office, takže v pracovní době byli všichni k zastižení. V souladu s druhou vlnou uvolňování mimořádných opatření také my od 27.4. už fungujeme zcela normálně, samozřejmě s respektováním všech bezpečnostních a hygienických opatření.

Nastalá situace pro nás byla velkou zatěžkávací zkouškou, dotkla se celé řady našich partnerů. Nejvíce byly zasaženi naše partnerské společnosti z Francie, Španělska a Itálie. Díky naší dostatečné předzásobenosti se ale výpadky našich dodavatelů téměř neprojevily a naši odběratelé většinou nic nepocítili. K dispozici je nyní 94% skladových položek a předpokládáme, že vše doženeme během nejbližších týdnů.

Zaznamenali jsme i dopady na straně odbytu. U některých položek došlo paradoxně k navýšení objemů prodeje, tak jak se někteří zákazníci snažili z obav před nedostatkem předzásobit. Některé zakázky jsou ale pozastaveny. Ale i to mělo v několika případech pozitivní dopad. Umožnilo nám to například zapůjčení kontejnerů pro dobrou věc. Tři izolované a klimatizované kontejnery jsou od 2.dubna využívány jako provizorní odběrové pracoviště v rámci COVID-19 v Nemocnici Znojmo, v Úrazové nemocnici Brno a v Nemocnici Tišnov (http://www.nemtisnov.cz/aktuality/kontejner-pro-odbery). Jsme rádi, že jsme mohli pomoci.

Situaci okolo COVID-19 i nadále sledujeme a vyhodnocujeme. Víme, že ještě zdaleka nemáme vyhráno. Již nyní ale patří velký dík i Vám všem, našim parterům i našim zaměstnancům.

 

HUTIRA - BRNO, s.r.o.

Vintrovna 398/29

Popůvky u Brna

664 41

Česká republika

 

Tel.:+420 541 212 144

Fax: +420 541 219 763

E-mail: info@hutira.cz; obj.brno@hutira.cz

Internet: www.hutira.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/hutira-brno-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU