banner
5 nejnovějších poptávek
Stavební práce
Visutá terasa
Stavební úpravy
Stavební úpravy
Rotační tabletovací lis
5 nejnovějších nabídek
Váš tryskací stroj nepracuje správně?
Mokré lakování
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy
Frézky nástrojářské - FN 32, výrobce TOS

ESD regálové boxy - TBA Plastové obaly s.r.o.

01/02/2024

 

 

ESD REGÁLOVÉ BOXY

Představujeme Vám náš nejnovější produkt v sortimentu - ESD regálové boxy, které jsou speciálně navrženy pro bezpečné uložení a ochranu elektronických součástek citlivých na elektrostatický náboj.

 
Naše ESD regálové boxy jsou vyrobeny z materiálů, které rychle rozptýlí elektrostatický náboj a brání jeho hromadění na povrchu boxu. To znamená, že vaše elektronické součástky jsou v bezpečí před potenciálně škodlivými ESD výboji, které by mohly způsobit jejich poškození.
 
Co vám nabízíme:
 
Variabilita velikostí: Náš sortiment ESD regálových boxů zahrnuje širokou škálu velikostí, takže si můžete vybrat takový box, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Bez ohledu na to, zda potřebujete menší box pro jednotlivé komponenty nebo větší regálový box pro systematické skladování, máme pro vás optimální řešení.
 
Zásuvný systém: Naše ESD regálové boxy jsou vybaveny předfrézovaným zásuvným systémem, který zjednodušuje organizaci a skladování součástek. Tento systém vám umožňuje snadno přesunout nebo odebrat příčky dle vašich potřeb.
 
Odolnost a trvanlivost: Boxy od TBA Plastové obaly jsou navrženy tak, aby byly odolné a dlouhotrvající. To zajišťuje trvanlivou ochranu vašich elektronických součástek po celou dobu skladování a manipulace.
 
S našimi ESD regálovými boxy můžete být jisti, že vaše elektronické součástky jsou v bezpečí a že jejich uložení a organizace bude rychlá a jednoduchá. Objednejte online a zajistěte bezpečnost svých elektronických součástek ještě dnes!
 
 
 
 
 
Novinka v sortimentu: ESD Regálové Boxy

 

TBA Plastové obaly s.r.o.

Leština 45

Havlíčkův Brod

580 01

Česká republika

 

Tel.:+420 565 534 000

Fax: +420 565 534 001

E-mail: obchod@tbaplast.cz

Internet: www.tbaplast.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/tba-plastove-obaly-s-r-o 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU