731 155 268
banner
5 nejnovějších poptávek
Olověné autobaterie s elektrolyty
Plastový materiál ABS lisované balíky
Oprava vozovky III/11741
Odkanalizování částí města - TDI + KBOZP
Kontrola PD - zajištění technického dozoru investora
5 nejnovějších nabídek
Prodej palivového dříví
Horizontální vyvrtávačka WH 10 CNC po generální opravě a modernizaci
VOLNÁ KAPACITA ( ruční montáže, balení a kompletace výrobků...) V PROSTORÁCH HALY
Kontejner EPC 50 žluté barvy
VOLNÁ KAPACITA !!!! Svařování, řezání ...

LIGHT+BUILDING od společnosti OBZOR, výrobní družstvo Zlín

24/02/2019

 

 

BETON A SKLO V KOLEKCI VYPÍNAČŮ OBZOR MÍŘÍ NA VELETRH LIGHT + BUILDING!

Horkou novinku ze světa vypínačů a zásuvek bude prezentovat společnost OBZOR ze Zlína na světovém veletrhu Light + Building ve Frankfurtu nad Mohanem ve dnech od 18. do 23. března 2018. V rámci ryze české kvalitní výroby představí výrobce nový materiál ve svém sortimentu domovních vypínačů – beton. Betonový rámeček k vypínačům a zásuvkám nabídne OBZOR ve svých prodejních řadách DECENTE a RETRO. Expozici firmy OBZOR najdete v hale 11.1., stánek číslo B92.

Německý veletrh Light + Building je každoroční přehlídkou celosvětových trendů a novinek v oblasti domovních vypínačů a zásuvek i produktů průmyslové elektroinstalace. I proto svoji pravidelnou účast český výrobce OBZOR staví na novinkách a netradičních řešeních v tomto segmentu. Letošní rok firma zaměřila naplno na netradiční materiál – beton, který navíc posílila o sklo. „Ručně vyráběný betonový rámeček ze speciální směsi odpovídá na požadavky architektů po atypických materiálech do moderního interiéru. Betonový materiál je obohacen o organická vlákna, která přispívají k jeho zesílení a na atraktivitě jeho vzhledu se podílí žádoucí póry, které se přirozeně vyskytují na povrchu rámečků vypínačů. Beton je voděodolný a UV stabilní. Na veletrhu lze vidět ukázky v provedení řady DECENTE a RETRO,“ uvádí Ing. Martina Obadalová, vedoucí marketingu družstva OBZOR.

 

Elegantní řada RETRO nabídne navíc ve své sérii ještě jednu materiálovou novinku, kterou je sklo. „Sklo hraje prim už i v naší řadě DECENTE, a proto jsme se rozhodli tento materiál využít i pro RETRO kolekci. Nicméně v tomto případě, na rozdíl od betonu jde o prototypy, na kterých si vyzkoušíme zájem u veletržních návštěvníků,“ dodává Ing. Martina Obadalová.

V rámci svojí vystavované kolekce český výrobce domovních vypínačů a zásuvek OBZOR kromě novinek připomene i další produkty ze svého sortimentu – ucelenou řadu DECENTE se stylovým designem a 3D efektem, kompletní autorskou sérii RETRO, kolekci ELEGANT, kterou charakterizuje široké barevné spektrum a v neposlední řadě i vačkové spínače.

 

 

 

OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Na Slanici 378

Zlín

763 02

Česká republika

 

Tel.:+420 577 195 111

Fax: +420 577 195 152

E-mail: odbyt@obzor.cz

Internet: www.obzor.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/obzor-vyrobni-druzstvo-zlin

 

               

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU