banner
5 nejnovějších poptávek
Hliníkové profily
Zakázkový tisk
Realizace přestavby administrativní budovy
Nákup betonových výrobků
Dodávka nábytku
5 nejnovějších nabídek
Dvou pólový trojfázový asynchronní motor
Výroba pryžové moučky
Rozpustidlové vrchní materiály
Rovingy
Automatické rozpoznání státních poznávacích značek GPP LPR

Míchací zařízení od společnosti AGRO CS a.s.

10/03/2018

 

 

Popis míchacích zařízení

Míchací zařízení vyráběná firmou AGRO CS můžeme rozdělit podle několika hledisek:

  • pro výrobu směsných hnojiv, nebo rašelinových substrátů
  • diskontinuální, nebo kontinuální
  • stacionární, nebo mobilní
 
 
Diskontinuální míchací zařízení VMZ-55
 
Stacionární zařízení je určeno pro výrobu směsných hnojiv v menších skladech. Skládá se z nerezové násypky o objemu zpravidla 5 m³, vertikálního míchacího nerezového šneku, nerezového pneumaticky ovládaného hradítka, nosné konstrukce a elektroskříně s řídící jednotkou a velkým alfanumerickým displejem pro obsluhu nakladače. Obsluha po zadání receptury (v paměti jich může být až 100) spustí proces a nasypává čelním kolovým nakladačem první komponentu. Proces navažování dalších komponent nabíhá automaticky. Po dokončení navažování se automaticky spustí míchání směsi a po dostatečném promíchání se proces zastaví a čeká na další pokyny obsluhy. Vyskladnění může být provedeno pomocí pásového dopravníku najednou na dopravní prostředek, nebo se směs může odvažovat do big-bagů. Celý proces lze řídit dálkovým ovladačem z kabiny nakladače, nebo z místa plnění big-bagů.
Výkon až 50 t/hod.
 
Kontinuální a expediční míchací zařízení EXPO-4
 
Stacionární zařízení je určeno pro výrobu směsných hnojiv nebo rašelinových substrátů ve velkých skladech. Sestává ze 2 až 6 (nerezových) násypek požadovaného objemu podle požadavků zákazníka. Z násypek jsou jednotlivé komponenty sendvičově dávkovány na sběrný pásový dopravník a dopravovány do míchačky, kde je směs dokonale promíchána. Veškeré funkce míchárny jsou řízeny automatiky. Obsluha pouze navolí recepturu uloženou v paměti (až 100), spustí proces a průběžně doplňuje komponenty do násypek. Zařízení může být doplněno dávkováním mikroelementů, stopových prvků, kapalin, apod.
Výkon až 200 t/hod.
 
Mobilní míchací zařízení
 
Konstrukce vychází z osvědčeného stacionárního kontinuálního zařízení, přičemž technologie je umístěna přímo na podvozku nákladního automobilového návěsu, nebo na několika kontejnerových rámech (typizovaných pro nosiče kontejnerů). Zařízení může být vybaveno vlastní elektrocentrálou, takže pracuje nezávisle kdekoliv v terénu. Velkou výhodou je eliminace a úspora nadměrné přepravy komponent a směsí. Celý proces je tradičně řízen zcela automaticky.
Výkon až 100 t/hod.
 
 
 
 

AGRO CS a.s.

Říkov 265

Česká Skalice

552 03

Česká republika

 

Tel.:+420 737 273 590

Mob.:+420 737 273 590

Fax: +420 491 452 687

E-mail: petr.vlcek@agrocs.cz

Internet: www.agrocs.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/agro-cs-a-s

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU