banner
5 nejnovějších poptávek
Kovovýroba, zámečnické práce viz příloha
Povrchová úprava dílů
Dodávka hydraulické ruky s drápákem
Dodavatel dveří
Zhotovení stavebních a zednických prací v bytě
5 nejnovějších nabídek
Asynchronní třífázový elektromotor patkový B3 zapojení ( Y/D ) 400/690 V do trojúhelníku ( D )
Proces galvanického zinkování a následná pasivace povrchu
CNC obrábění
Zařízení BPS-12.250AV-DC-v17 pro odporové svařování rovinných svařenců
SUA 100P Těžký hrotový soustruh

Odvaha při přechodu na lionky přinesla AVX značné úspory

07/08/2018

 

 

 

Společnosti AVX Czech Republic s.r.o. stačil pouhý půlrok, aby se v moderním, provozu v Bzenci naplno potvrdily všechny hlavní výhody li-ionové technologie. Zejména absence nabijárny a odbourání výměny baterií přinesly velké časové i finanční úspory. Lionkami jsou osazeny všechny typy elektrických skladových vozíků - tedy modely BT Levio, Staxio, Reflex i tříkolová Toyota Traigo. Flotilu dodala společnost UHS JAKOS, a.s. z Uherského Hradiště, smluvní dealer Toyoty na jižní Moravě.

V Bzenci byla nová fabrika na výrobu kondenzátorů s non-stop provozem vybudována v roce 2014. K provozům v Lanškrouně a v Uherském Hradišti tak přibyl třetí a současně největší a nejmodernější závod v ČR. Závody se z hlediska potřeb manipulace a logistiky velmi liší, někde se vejde 1 000 ks výrobků do jedné obálky, v Bzenci na 1 000 ks výrobků potřebují i tři palety. Tyto odlišnosti generují jinou obrátkovost, jiné režimy zásobování výroby i expedice hotových výrobků i jiné nároky na manipulační techniku a výdrž jejich baterií při různé směnnosti. Li-ionové baterie  se ukázaly být optimálním řešením, přestože byly zpočátku považované za nevyzkoušené a riskantní řešení.

Tento krok do neznáma byl také důvodem pro tvrdé a dlouhé výběrové řízení. Společnost UHS JAKOS uspěla také proto, že dokázala jako jediná nabídnout li-ionové baterie na všechny požadované typy strojů a prezentovat pestré reference s již doložitelnými provozními zkušenostmi. Toyota totiž dodala první vozíky s lionkami na český trh již v roce 2013 a může nabídnout detailní zkušenosti z různých typů provozů. Podle Milana Orlovského, obchodního ředitele UHS JAKOS, tím firma potvrdila svoji schopnost nabídnout nejmodernější technologie současnosti i komplexní služby včetně osvědčené servisní péče o celou flotilu starších i nových strojů a prosadit se v tvrdém konkurenčním boji i u renomovaných zákazníků.

 

 

 

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

K Vypichu 1049

Rudná

252 19

Česká republika

 

Tel.:+420 311 651 111

Mob.:zelená linka: +420 800 900 911

Fax: +420 311 651 311

E-mail: prodej@cz.toyota-industries.eu

Internet: www.toyota-forklifts.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/toyota-material-handling-cz-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU