banner
5 nejnovějších poptávek
Mateřská škola - stavební práce
Realizace polních cest
BOZP - Cyklotrasa
Rekonstrukce koupelen
Bytový dům
5 nejnovějších nabídek
MELEN PE-HD, polyetylen s vysokou hustotou
Optimum F 150 CNC
Nabízíme volnou kapacitu ,sváření ,hranění, pálení,výroba svařenců atd...
AKCE!! Nejžádanější obálky nyní prodáváme za zvýhodněné ceny!!
PLASTOVÉ OBÁLKY PRO VAŠE ZÁSILKY, sáčky pro balení roušek

Odvaha při přechodu na lionky přinesla AVX značné úspory

07/08/2018

 

 

 

Společnosti AVX Czech Republic s.r.o. stačil pouhý půlrok, aby se v moderním, provozu v Bzenci naplno potvrdily všechny hlavní výhody li-ionové technologie. Zejména absence nabijárny a odbourání výměny baterií přinesly velké časové i finanční úspory. Lionkami jsou osazeny všechny typy elektrických skladových vozíků - tedy modely BT Levio, Staxio, Reflex i tříkolová Toyota Traigo. Flotilu dodala společnost UHS JAKOS, a.s. z Uherského Hradiště, smluvní dealer Toyoty na jižní Moravě.

V Bzenci byla nová fabrika na výrobu kondenzátorů s non-stop provozem vybudována v roce 2014. K provozům v Lanškrouně a v Uherském Hradišti tak přibyl třetí a současně největší a nejmodernější závod v ČR. Závody se z hlediska potřeb manipulace a logistiky velmi liší, někde se vejde 1 000 ks výrobků do jedné obálky, v Bzenci na 1 000 ks výrobků potřebují i tři palety. Tyto odlišnosti generují jinou obrátkovost, jiné režimy zásobování výroby i expedice hotových výrobků i jiné nároky na manipulační techniku a výdrž jejich baterií při různé směnnosti. Li-ionové baterie  se ukázaly být optimálním řešením, přestože byly zpočátku považované za nevyzkoušené a riskantní řešení.

Tento krok do neznáma byl také důvodem pro tvrdé a dlouhé výběrové řízení. Společnost UHS JAKOS uspěla také proto, že dokázala jako jediná nabídnout li-ionové baterie na všechny požadované typy strojů a prezentovat pestré reference s již doložitelnými provozními zkušenostmi. Toyota totiž dodala první vozíky s lionkami na český trh již v roce 2013 a může nabídnout detailní zkušenosti z různých typů provozů. Podle Milana Orlovského, obchodního ředitele UHS JAKOS, tím firma potvrdila svoji schopnost nabídnout nejmodernější technologie současnosti i komplexní služby včetně osvědčené servisní péče o celou flotilu starších i nových strojů a prosadit se v tvrdém konkurenčním boji i u renomovaných zákazníků.

 

 

 

Toyota Material Handling CZ s.r.o.

K Vypichu 1049

Rudná

252 19

Česká republika

 

Tel.:+420 311 651 111

Mob.:zelená linka: +420 800 900 911

Fax: +420 311 651 311

E-mail: prodej@cz.toyota-industries.eu

Internet: www.toyota-forklifts.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/toyota-material-handling-cz-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU