banner
5 nejnovějších poptávek
Výroba plast
Výroba formy
Poptávám cenovou nabídku na tři zástěny na terasu
Stavební a zednické práce v domě
Zhotovení hřiště
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Třífázový frekvenční měnič GD10-0R7G-S4-B GD10
PC vytlačovací - čirá
HDPE vstřikovací
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!

Oliver Stiegen, nový vedoucí divize vstřikování plastů - Ensinger s.r.o.

27/04/2021

 

Oliver Stiegen, nový vedoucí divize vstřikování plastů

 

U zpracovatele plastů Ensinger převzal vedení divize společnosti Injection Moulding Oliver Stiegen. 48letý strojní inženýr dříve pracoval pro švédskou SKF Group.

Globálně zaměřená divize vstřikování plastů Ensinger vyrábí přesné komponenty a kompletní sestavy z vysokovýkonných plastů. Závod na vstřikování plastů v Rottenburg-Ergenzingen je německým vývojovým a výrobním závodem pro tuto divizi společnosti. Další továrny patřící do skupiny Ensinger se nacházejí v Putnamu, CT (USA), São Leopoldo (Brazílie) a Šanghaji (Čína).

Nový vedoucí divize Oliver Stiegen přináší do této role mnohaleté zkušenosti z různých technologických společností a odvětví. Po ukončení studia ve strojírenství se specializací na výrobní technologii zahájil svou kariéru v obchodním oddělení dceřiné společnosti Varta. Se sídlem v obchodní jednotce pro automobilové baterie zahrnoval dva roky jako Key Account Manager v Göteborgu. Poté následovaly tři roky práce v obchodním oddělení automobilového dodavatele Johnson Controls, poté Stiegen přešel na SKF, mezinárodního výrobce valivých ložisek, těsnění a mazacích systémů. Zde zastával řadu manažerských pozic v oblasti prodeje a vývoje a nakonec byl zodpovědný za globální produktovou skupinu zahrnující kuželíková ložiska. Začátkem ledna se poté ujal role u Ensingera.

 Více informací


 
 
 
 
 

O společnosti Ensinger

Skupina Ensinger se zabývá vývojem, výrobou a prodejem směsí, polotovarů, kompozitů, technických dílů a profilů ze strojírenských a vysokovýkonných plastů. Ensinger používá ke zpracování termoplastických polymerů širokou škálu výrobních technik, jako je extruze, obrábění, vstřikování, odlévání, slinování a lisování. S celkem 2700 zaměstnanci na 35 místech je rodinný podnik celosvětově zastoupen ve všech hlavních průmyslových oblastech s výrobními závody nebo prodejními kancelářemi.
 
 

Ensinger s.r.o.

Průmyslová 991

Dobřany

334 41

Česká republika

Tel.:+420 377 972 056-8

Fax: +420 377 972 059

E-mail: ensinger@ensinger.cz

Internet: www.ensinger.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/ensinger-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU