banner
5 nejnovějších poptávek
Dodání hutního materiálu
Chemické čištění topného systému ústředního topení
Nákup kancelářských židlí a sedacího nábytku
Výměna oken
Oprava bytového domu
5 nejnovějších nabídek
Brusný kotouč na hliník
NAFTOVÉ INFRAČERVENÉ TOPIDLO XL9 E
Barevný Masterbatch
Zvýhodněná nabídka nového lisu za skladovou cenu !!!!
Opravy a servis obráběcích strojů

PODLEHNĚTE NOVÉMU TRENDU PÁDLOVÁNÍ

08/08/2016

 

Hoe he‘e nalu   , jak paddle-boardingu říkají jeho průkopníci na Hawajských ostrovech je sport, při kterém jezdec stojí na prkně vzpřímeně a užívá pádla k pohybu po vodní hladině. Pádlovat se dá na vlnách, ale také v říčních a stojatých vodách, což je také jedním z hlavních důvodů neustálého vzestupu popularity tohoto sportu v Česku, už od propuknukní trendu ve světě v roce 2013.

  Paddleboarding má mnoho podob   , jako outdorová rekreační aktivita vhodná i pro rodiny s dětmi, fitness aktivita, netradiční prohlídka historického centra města a jeho památek, rybaření, pro cvičení jógy, a také v podobě závodů na rybnících, jezerech, v korytech řek i na moři.

  Tvarem a velikostí    se paddleboardy více či méně liší od prken surfových. Prkna společnosti Green Planet jsou vyráběna ve dou tvarech. Širší prkno ve tvaru listu je vhodné spíše pro rekreanční účely a pro pohodovou jízdu. Úzké rovné prkno má sportovní charekter. Je na něm náročnější udržet stabilitu, zato je možné s ním podstatně rychleji plout.

  Jógu je možné cvičit    na obou typech prknen. Ano, cvičení jógy na vodě se stalo dalším vzrůstajícím trendem z mnoha důvodů. Nejen, že cvičení probíhá v zajímavém a často poklidném místě v přírodě, ale navíc pomáhá jóga na paddle-boardu k lepšímu procvičení a zpevnění těla. Výhodou je pochopitelně možnost nacvičit si jednotlivé pozice a postoje na souši a následně je praktikovat na vodě. Zkušení jogíni pak zvládají i držení pozice za jízdy v proudu nebo na vlně.

  Pádlování samotné    je velmi zdravotně prospěšnou aktivitou, při které dochází k procvičení celého těla, tak říkajíc od hlavy až k patě, díky zapojení široké skupiny svalů. Držení vzpřímeného postoje na plovoucím prně samo o sobě vyžaduje správně zpevněná záda, břicho, ramena, pánev, nohy a také balancování rovnováhy.

  A to vše je především zábava    Paddleboarding není jen o sportovní aktivitě, je také o životním stylu. O setkávání se mladých i starších generací, dětí, krásném počasí a zajímavých místech, prostě o letní pohodě.

  Společnost Green Planet   je jedním z mála výrobců paddle-boardů v Česku, a v tuto chvíli jediným výrobcem prknem s fylozofií ekologické přívětivosti a kruhové ekonomiky. Výroba probíhá za využití materiálu a výrobního procesu umožnujícího použít jako zdroj průmyslový recyklát a po dosloužení prkna ho opět plně ekologicky recyklovat.

 

Green Planet vyrábí ekologicky

Hlavním stavebním prvkem GP Paddleboardu je expandovaný polypropylen, který společnost vykupuje z trhu v podobě beden, které již nemají další využití. Tyto bedny jsou rozřezány, materiál je očištěn a upraven před následným horkovzdušným lepením. S minimem přidaných materiálů je tak možné vyrobit paddleboardové prkno, které je možné znovu ekologicky recyklovat, jakmile doslouží.

 

 

Více o výrobku najdete zde.

 

 

GREEN PLANET Investment, s.r.o.

Piletická 61/36a

Hradec Králové

500 03

Česká republika

 

Tel.:+420 495 454 480

Mob.:+420 603 472 183, 603 472 169

Fax: +420 495 212 681

E-mail: kos.kessner@k-o-s.cz; plasty@kessner.cz

Internet: www.k-o-s.cz; www.bioplast.cz; www.bioplaneta.cz; www.plastovepalety.cz; www.zatravnovacky.cz; ploty.k-o-s.cz

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU