banner
5 nejnovějších poptávek
Hutní materiály plech
Frézování dílů dle výkresové dokumentace a poptávky
Obrábění dílů
Zhotovení zámečnických a stavebních prací
Zámečnické a svářečské práce
5 nejnovějších nabídek
AKCE!! Nejžádanější obálky nyní prodáváme za zvýhodněné ceny!!
PLASTOVÉ OBÁLKY PRO VAŠE ZÁSILKY, sáčky pro balení roušek
Balení pečiva do sáčků, ekologické sáčky
AKČNÍ VÝPRODEJ SKLADU ODPADOVÝCH PYTLŮ!!!
Výroba pryžové moučky

Polotovary z technických a vysokoteplotních plastů

29/10/2017

 

Zákaznický servis

Spolupráci se skupinou Ensinger zpravidla zahajuje podrobné technické poradenství, které se týká aplikace a její funkce. Techničtí a materiáloví experti skupiny Ensinger pak vyberou odpovídající druh plastu a vhodnou technologii výroby dílu s ohledem na všechny požadavky dané aplikace. K dispozici je více než 100 druhů technických a vysokoteplotních plastů, včetně plastů modifikovaných plnivy pro dosažení požadovaných vlastností. Plastové polotovary jsou vyráběny v přesných tolerancích. Další poskytované služby jsou řezání, hoblování, broušení.

Špičkové polotovary z plastů splňují všechny požadavky zákazníků, které mohou být na kvalitní technické výrobky kladeny. Ensinger nabízí kromě běžně používaných a dobře známých termoplastů, např. POM, PA 6, PA 66, PA 6G, PET, PBT, PVDF, PC, PSU, PPS, PEEK a PI, také zakázkový vývoj a výrobu polotovarů šitých namíru konkrétní aplikaci. K Vaší dispozici jsou polotovary z více než 100 druhů plastů. Kulaté tyče, desky a trubky jsou vyráběny v široké rozmerové řadě, což přináší úspory a tedy vyšší konkurenceschopnost konečným uživatelům.

 

Kvalita

Každá celosvětově úspěšně působící společnost musí nabízet nejvyšší standardy kvality. Průběžně a stále investujeme do výzkumu a vývoje, abychom spoluvytvářeli trendy a novinky ve vysokovýkonných plastech a v technologích jejich zpracování. Toto nám umožňuje být stále o rozhodující krok před požadavky trhu. Striktní směrnice přesně popisují každý jednotlivý proces, od kontroly složení surového materiálu po balení a expedici finálního produktu. Ensinger s.r.o. je certifikována dle normy DIN EN ISO 9001, mateřská společnost pak také podle normy DIN EN ISO 13485.

 

Spolehlivost dodávek

Ať již jde o plastové polotovary ve standardních rozměrech nebo o zakázkově vyráběné speciální druhy plastů - Vaše polotovary dostanete včas. Pobočky a distributoři používají moderní informační systémy, které spolu s nadstadardními vztahy společnosti ENSINGER a jejích obchodních partnerů urychlují komunikaci. Zajišťujeme tímto způsobem spolu s  efektivním rízením výroby a skladů dodávky plastových polotovarů k Vám v co nejrychlejším čase - přesně, když je potřebujete.

 

 

Ensinger s.r.o.

Průmyslová 991

Dobřany

334 41

Česká republika

 

Tel.:+420 377 972 056-8

Fax: +420 377 972 059

E-mail: ensinger@ensinger.cz

Internet: www.ensinger.cz

http://www.industry-eu.cz/firmy/ensinger-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU