731 155 268
banner
5 nejnovějších poptávek
Plastové přepravky
Elektromotory
Barevné kovy
Stavební, malířské a zednické práce na rodinném domě
Obrábění dílů dle dokumentace
5 nejnovějších nabídek
VOLNÁ KAPACITA na drátořezu Sodick ALC600G !!!
Kuličkové šrouby válcované standardní
Lisovna plastu
Vstřikovací formy
NÁSTROJÁREŇ

Přístrojové vybavení laboratoře ENRESS

02/10/2018

 

 

V rámci zvyšování kvality našich poskytovaných laboratorních služeb a zejména pro zvýšení efektivity naší práce jsme naše laboratorní přístrojové vybavení doplnili o velmi efektivní, rychlé a spolehlivé zařízení na měření základních ukazatelů plynu OPTIMA 7 BIOGAS. Toto přenosné zařízení umožňuje operativní měření v několika pracovních módech. Jedná se módy měření ovzduší, bioplynu i spalin a je možné jej provádět přímo v provozech bioplynových stanic, depolymerizační jednotek, kogeneračních jednotek apod.

 

 

 

 

Další přístrojem, který rozšiřuje rozsah našich laboratorních služeb, jejich rychlost a efektivitu, je rentgenový spektrometr Niton XL3T umožňující provádět velmi rychlé a přesně chemické elementární analýzy nejen pevných látek i kapalin.

 

 

V praxi to znamená, že můžeme provést chemickou prvkovou analýzu vstupního materiálu před jeho termickou depolymerizací a následně stejnou metodou provést elementární analýzu získaného procesního oleje i pevného inertního zbytku. Získáme tak velmi rychle naprosto přesný profil procesu depolymerizace i s jeho výsledky.

 

Znalost těchto výsledků je velmi důležitým aspektem při technologických návrzích a aplikacích našeho zařízení, případně jeho periferií v praktickém provozu.

 

ENRESS s.r.o.

V zářezu 4

Praha

15800

 

Tel.:+420 733 710 631

Mob.:+420 733 710 631

E-mail: office@enress.eu

Internet: www.enress.eu

https://www.industry-eu.cz/firmy/enress-s-r-o

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU