banner
5 nejnovějších poptávek
Úklidové práce
Pravidelný úklid
Rekonstrukce cesty
Vybudování cesty
Poptávka - Regály
5 nejnovějších nabídek
DVOUDRÁHOVÝ STŮL S JEDNOU POHÁNĚNOU DRÁHOU
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - PERFEKT 42CB-CC
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ SÍTÍ HAMBI KSE603V - 6m
STŘIHAČKA BETONÁŘSKÉ SÍTÍ HAMBI TV60V - 6m
STŘIHAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - SIMPLEX 35E

RVR - Ing. Vladimír Rosenbaum: sanitární příčky a sprchové kouty

08/05/2019

 

 

Již od roku 1998 působí na českém trhu v oboru stavebnictví firma RVR Ing. Rosenbaum, sídlící v Jílové u Prahy. V rámci své specializace se zabývá především dodávkou a montáží interiérových dveří, sanitárních příček a sprchových koutů. Produkty dodává pro bytové i nebytové prostory. Kromě rodinných domů a bytů dodává vybavení interiérů také do škol, nemocnic, letišť, hypermarketů, sportovních areálů a dalších objektů. V současné době provozuje dvě konzultační místa (v Jílové u Prahy a Brně), ve kterých se zákazníci osobně domluví na charakteru zakázky.

Sanitární příčky a sprchové kouty

Firma RVR Ing. Rosenbaum dodává a montuje sanitární příčky a převlékací kabiny, které splňují nejvyšší nároky, kladené na sanitární techniku. Nabízené sanitární příčky vynikají technickým provedením, použitým materiálem i designem. Materiál, použitý k výrobě sanitárních příček, je 100% voděodolný a vyniká svou pevností a dokonalou povrchovou úpravou. K dispozici je v mnoha dekorech a barevných provedeních podle požadavků zákazníka. Sanitární příčky podléhají certifikaci a patří mezi nejkvalitnější produkty v dané oblasti.

Z hlediska kvality, designu i provedení nezaostávají ani nabízené sprchové kouty. Jejich rámy jsou vyrobeny z duralu s nanesením práškové barvy. Sprchové kouty jsou vhodné pro rohové vaničky s možností volby posuvných či otevíracích dveří. Příznivci vany si vyberou z nabídky vanových zástěn. 

Dodávka a montáž interiérových dveří

Společnost RVR In. Rosenbaum se zabývá také dodávkou a montáží interiérových dveří. Ucelený sortiment interiérových dveří a zárubní je určený pro použití v rodinných domech a bytech, ale také veřejných i neveřejných komerčních prostorech. Díky kvalitnímu technickému zpracování a použitému materiálu odolají interiérové dveře i intenzivní zátěži a jsou vhodné pro firmy, nemocnice, hotely a další objekty. 

Atypické výrobky na míru

Máte specifické požadavky na sanitární příčky, sprchové kouty či interiérové dveře? Navštivte kancelář v Brně nebo Jílové u Prahy a domluvte se na individuálním řešení zakázky. Výše zmiňované výrobky jsou dodávány v různých provedeních a povrchových úpravách, a to včetně atypických zakázek. Ke všem výrobků jsou poskytovány konzultace, kalkulace, zaměření i odborná montáž.

 

 

 

Ing. Vladimír Rosenbaum RVR

Holíkova 471

Jílové u Prahy

254 01

Česká republika

 

Tel.:+420 241 951 361

Mob.:+420 603 246 537

E-mail: r.v.r@worldonline.cz

Internet: www.rvrjilove.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/ing-vladimir-rosenbaum-rvr

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU