banner
5 nejnovějších poptávek
Stavební práce
Visutá terasa
Stavební úpravy
Stavební úpravy
Rotační tabletovací lis
5 nejnovějších nabídek
Váš tryskací stroj nepracuje správně?
Mokré lakování
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy
Frézky nástrojářské - FN 32, výrobce TOS

ŠACHTA MODULO nejpoužívanější šachta pro rodinné domy - HUTIRA - BRNO, s.r.o.

03/02/2023

 

 

Dodáváme elegantní a inovativní řešení pro Vaši vodovodní přípojku. Váš vodoměr můžete umístit do malé vodoměrné šachty, do které nemusíte vstupovat, zabere minimum místa a ušetříte za náklady spojené s instalací.

 

ŠACHTA MODULO – nejpoužívanější šachta pro rodinné domy | HUTIRA

 

Malá vodoměrná šachta Modulo se právem stala nejprodávanější šachtou mezi malými vodoměrnými šachtami na českém trhu. Můžeme se pochlubit již více než 10 letými zkušenostmi nejen v ČR ale také v SR. Za toto období máme již přes 15 000 spokojených zákazníků.

Šachty Modulo jsou běžně instalované pro domovní přípojky a to i v horských, ale také i v chatových oblastech, kde není zajištěn celoroční průtok vody. Do dnešního dne neevidujeme jediný zámrz v šachtě Modulo. Garantujeme odolnost proti mrazu!

Jsme aktivním partnerem již pro cca 40 vodárenských společností, mezi které se řadí převážně jedny z největších vodárenských společností v ČR, spadající i do významných zahraničních koncernů. Spolupracujeme s předními obchodními a realizačními společnostmi v oboru.

O dobrých zkušenostech se systémem malých vodoměrných šachet vypovídá také zahrnutí do normy ČSN 75 5411. Ta vešla v platnost v říjnu 2017 formou změny (Změna Z1) a její schválení muselo projít připomínkami normalizační komise, která se skládala mimo jiné také ze zástupce mnohých vodárenských společností.

Komentář ke změně normy Z1 od tvůrce zde: https://voda.tzb-info.cz/vodovodni-pripojky/16082-komentar-ke-zmene-z1-csn-75-5411-vodovodni-pripojky

Systém šachet Modulo je založen na několikaletém vývoji, testování v klimatické komoře a neustálém zlepšování. Snažíme se vyhovět i specifickým požadavkům jednotlivých provozovatelů či vlastníků vodovodů.

 

 

 

HUTIRA - BRNO, s.r.o.

Vintrovna 398/29

Popůvky u Brna

664 41

Česká republika

 

Tel.:+420 541 212 144

Fax: +420 541 219 763

E-mail: info@hutira.cz; obj.brno@hutira.cz

Internet: www.hutira.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/hutira-brno-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU