banner
5 nejnovějších poptávek
Vykupujeme tvrdé PVC, trubky, profily, lišty...
PP natur pro vstřikování
Renovace bytových jednotek
Zhotovení zednických prací
Kovoobrábění dílů dle přílohy
5 nejnovějších nabídek
Prodám vstřikovací lis Zhafir Zeres II ZE1200/430 B ElecktricHybrid
Třífázový frekvenční měnič GD10-0R7G-S4-B GD10
PC vytlačovací - čirá
HDPE vstřikovací
ODPADOVÉ PYTLE SE SLEVOU AŽ 40% !!

SERVIS potiskových systémů je důležitou součástí BEZPROBLÉMOVÉ PRODUKCE

06/11/2017

 

Jestliže se v dnešní době téměř žádný provoz v potravinářském či nápojovém průmyslu neobejde bez tisknutí důležitých informací přímo na produkt či obal, stává se klíčovým parametrem při výběru dodavatele i rychlost a úroveň servisu.

V situaci, kdy se objeví závada na tiskacím systému, a dnes se skutečně jedná o celé propojené technologie, se počítá doslova každá minuta. Nepotištěný produkt nemůže být ze zákona často ani distribuován a zastavení linky nebo její části může způsobit přerušení činnostii dalších návazných provozů. Ztráty se pak mohou násobit a včasný příjezd servisního technika se stává doslova vytouženým okamžikem. Dojezdová vzdálenost je tak jedním z klíčových faktorů služeb dodavatele, ale nesmírně důležitá je i možnost neprodleného zapůjčení jiné tiskárny v případě závažnější poruchy.

NON-STOP LINKA PRO HLÁŠENÍ PORUCH I O VÁNOCÍCH

V případě poruchy může pracovník zpracovatelského závodu kontaktovat společnost BOTTLING PRINTING kdykoliv na telefonním čísle 608 034 783. V momentě, kdy ve firmě zpracují požadavek, vysílají technika z nejbližší dojezdové vzdálenosti přímo k zákazníkovi. Tím se minimalizují prostoje na výrobní lince a maximálně eliminuje případný ušlý zisk.

KRUTÁ REALITA SERVISNÍCH SLIBŮ

Technický ředitel Jaromír Fojt při přednášce na letošním semináři "Značím si" připomněl někdy až krutou realitu, kterou je dojezd servisních techniků při poruše tiskárny a nucenému zastavení linky.

Tzv. non-stop servisní linka 24/7 je dnes v podstatě standard, který nabízí a slibuje mnoho firem. Ne vždy se však očekávání snoubí s realitou při ostrém provozu tiskárny.

BUĎTE NA POZORU

Bohužel se rychlá servisní linka nemusí rovnat rychlému dojezdu odborného technika na místo opravy. Stává se, že technik dojede k opravě o den později, a to v momentě, kdy se počítá každá hodina prostoje, může dělat enormní rozdíl v nákladech na servis – zejména když se započítá ušlý zisk, který představuje zastavení výrobního procesu.

Může se tedy jednoduše stát, že technik postiženého výrobce zavolá na non-stop linku ihned po identifikování problému s očekáváním, že se jeho firmě dostane nadstandartní a velmi rychlé péče, protože může jít o velké peníze. Dovolá se, předá požadavek, ale servisní technik nepřijede v čase, který očekává.

DOJEZDOVÁ VZDÁLENOST | je důležitý faktor

Proto jsou ve společnosti BOTTLING PRINTING servisní technici doslova rozesetí po celém území České republiky, a to z velmi praktického důvodu, který se dá shrnout pod pojem dojezdová vzdálenost.

Znamená to, že technici nevyjíždí každý den z centrály z Mikulova, ale přímo z místa jejich bydliště, které může být mnohem blíže případnému dojezdu při poruše ve výrobě, proto jsou u zákazníka ve chvílích, kdy je to opravdu důležité, co nejdříve.

„Kompletní servisní vybavením vozím denně v kufru svého auta, nikdy totiž dopředu nevím, co přesně budu potřebovat, a tak si dokážu u zákazníka poradit téměř s čímkoli a přímo na místě“  podotýká servisní technik Milan Misík, jehož výjezdovou stanicí je Rakovník ve středních Čechách.

ZAPŮJČENÍ TISKÁRNY

Pokud se stroj porouchá natolik, že jej technik není schopen na místě opravit, nebo časová náročnost opravy je pro výrobu nepřijatelná, dochází k zapůjčení značícího stroje přímo zákazníkovi. Servisní technik opraví stroj v servisním centru BOTTLING PRINTING, pokud je oprava možná, a v momentě, kdy je funkční, jej doručí zpět k zákazníkovi. Tímto se eliminují prostoje ve výrobě klientů na nezbytné minimum.

 

 

BOTTLING PRINTING s.r.o.

Bezručova 651/25

Mikulov

692 01

Česká republika

 

Tel.:+420 534 001 333

Mob.:+420 608 400 021

E-mail: bacova@bprinting.eu

Internet: www.bottlingprinting.eu

http://www.industry-eu.cz/firmy/bottling-printing-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU