banner
5 nejnovějších poptávek
Parkoviště a odstavné plochy
Rekonstrukce víceúčelového hřiště
Komunikace
Realizace FVE
Výstavba bytového domu
5 nejnovějších nabídek
Dvouobrátkový patkový elektromotor B3.
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy
OHÝBAČKA BETONÁŘSKÉ OCELI - SPECIAL 42S
Portálové obráběcí centrum FREP-D 20×40 A

Seznámení s PVC podlahami Fatra

24/10/2018

 

 

Vybíráte novou podlahu? Výběr je v dnešní době opravdu široký, od korkových podlah přes dřevěné podlahy až po PVC podlahy, známé také pod názvem lino. Proč zvolit právě PVC podlahu? Možná proto, že je v boji o vaši přízeň vybavena opravdu silnými zbraněmi v podobě skvělých vlastností. Jaké to jsou? Pojďme si je představit.

Vlastnosti PVC podlah

PVC krytiny oceníte obzvláště ve chvíli, kdy je vaším požadavkem vysoká odolnost. Tou se PVC podlahy rozhodně pyšní. Vyznačují se také dlouhou životností a nepřebernou nabídkou vzorů, odstínů a motivů, díky nimž dokáží velmi přesně napodobit přírodní dekory dřeva a kamene, ale také například motiv koberce. Dalším aspektem, který je při výběru podlahy podstatný, je údržba. PVC podlahy jsou velmi hygienické, snadno se udržují a v neposlední řadě tlumí kročejový hluk.

PVC podlahy Fatra

Tradičním výrobcem podlah je značka Fatra, která přichází se svou nabídkou PVC podlah pod názvem LINO Fatra. Tyto podlahy, jež vynikají výše uvedenými vlastnostmi, jsou k dostání v homogenním i heterogenním provedení. V případě homogenního provedení je nášlapná vrstva shodná s tloušťkou podlahoviny. Heterogenní podlahy se skládají ze tří vrstev, v tomto případě tloušťka nášlapné vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Samozřejmě platí, že čím je stupeň vyšší, tím je podlaha odolnější.

PVC v rolích LINO

PVC v rolích LINO se řadí k heterogenním podlahám, tedy k podlahám složeným ze tří vrstev. Tyto podlahy jsou vhodné jak do domácností, tak ke komerčním účelům i k lehkému průmyslu. Fatra nabízí hned několik kolekcí těchto krytin: DEMO, NOVOFLOR EXTRA, NOVOFLOR STANDARD a DUAL.

PVC v dílcích LINO

Homogenní podlahy v dílcích, mezi něž se řadí ELEKTROSTATIK, DYNAMIK a PRAKTIK N, jsou díky své vysoké odolnosti vhodnou volbou do škol, nemocnic, obchodních domů, výrobních hal i jiných veřejných prostor.

PVC s elektrickými vlastnostmi

V případě, že hledáte podlahu s požadavkem na elektrostaticky vodivé provedení, česká značka Fatra opět nabízí řešení v podobě PVC podlah s elektrickými vlastnostmi, mezi něž se řadí kolekce ELEKROSTATIK/DYNAMIK a Novoflor Extra Statik SD.

V nabídce firmy Fatra najdete kvalitní PVC podlahy se skvělými vlastnostmi, které jsou vhodné nejen do domácností, ale také do průmyslových hal, škol či nemocnic. Prohlédněte si širokou nabídku dekorů.

 

 

 

Fatra, a.s.

třída Tomáše Bati 1541

Napajedla

763 61

Česká republika

 

Tel.:+420 577 501 111, +420 577 502 487

Mob.:+450 724 405 867

Fax: +420 577 502 555

E-mail: info@fatra.cz

Internet: www.fatra.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/fatra-a-s

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU