banner
5 nejnovějších poptávek
Kovovýroba, zámečnické práce viz příloha
Povrchová úprava dílů
Dodávka hydraulické ruky s drápákem
Dodavatel dveří
Zhotovení stavebních a zednických prací v bytě
5 nejnovějších nabídek
0,18kW / 2800 IE1 GLEJ 63 B2 brzdový motor
Portálové obráběcí centrum FREP-D 20×40 A
Obráběcí centrum typ FFЕQ 100-R/A6
NAFTOVÉ INFRAČERVENÉ TOPIDLO XL9 E
HYDRAULICKÝ AGREGÁT 22 kW

Silové upínací bloky pro roboticky asistované nakládání palet - Schunk Intec s.r.o.

14/11/2018

 

 

Vysoká upínací síla, kompaktní konstrukce, nízká hmotnost - silové upínací bloky SCHUNK TANDEM plus 140 jsou speciálně upraveny pro robotem asistované nakládání palet nástrojů stroje. Svěráky zajišťují procesně spolehlivé upínání obrobků ve stísněném prostoru a otevírají široké rozmezí pro hmotnost obrobku při manipulačních aplikacích.

S kompaktní čtvercovou základnou o velikosti 140 mm x 140 mm jsou vhodné zejména pro obrábění ve dvou nastaveních na všech běžných strojových nástrojích. Optimalizovaný vnější obrys, zvláštní konstrukce základní čelisti a krycího proužku, minimální vůle a krycí zátky montážních šroubů zabraňují, aby se ve svěráku hromadily nečistoty nebo do něj pronikaly třísky a prach. Vstupující chladicí médium je vedeno ven přes odtok chladicího média. Slinutý filtr zabraňuje, aby se do základního tělesa dostaly třísky. Kontrolu a mazání u všech variant lze provádět z boku i ze spodní strany. Vyrovnávací hrana usnadňuje polohování na paletě či obráběcím stole. Jednodílné tuhé základní těleso, kinematika klínového háku a dlouhé tvrzené vedení čelisti umožňují koncentrovat upínací síly v omezených prostorách a zajišťují vynikající opakovatelnou přesnost 0,015 mm. Upínací silové bloky jsou také vhodné pro frézovací operace s vysokou rychlostí odstraňování materiálu, vysokým počtem cyklů a minimálními tolerancemi.

 
 
 

Kompletní modulární systém

SCHUNK TANDEM plus 140 je volitelně k dispozici s pneumatickým, hydraulickým nebo pružinovým spouštěním: jednak jako středový upínací silový blok s 3mm zdvihem na každou čelist; jednak jako středový upínací silový blok s dlouhým zdvihem se 7mm zdvihem na každou čelist; a konečně také jako svěrák s pevnou čelistí s 6mm zdvihem pro automatizované nakládání s nulovým bodem. V závislosti na modelu se upínací síla pohybuje v rozmezí od 15 000 N do 30 000 N. Tento modulární systém tak zahrnuje kompletní řadu možných aplikací. Vzhledem k tomu, že spojovací rozměry upínacích svěráků s dlouhým zdvihem jsou shodné s rozměry standardních svěráků, je možné různé varianty jednoduše vyměnit podle potřeby. TANDEM plus 140 hladce zapadá do více než 50 standardních variant řady upínacích silových bloků SCHUNK TANDEM plus. Toto portfolio zahrnuje velikosti od 64 do 250 mm. Všechny svěráky jsou vhodné pro upínací čelisti s perem a drážkou i pro sklíčidlové čelisti s jemným ozubením. Široký sortiment nosných čelistí, upínacích čelistí i polotovarů upínacích čelistí pro účely přesoustružení v konkrétní oblasti použití zajišťuje, že upínací silové bloky lze rychle a snadno upravit pro nové upínací úkoly.

 

 

 

 

 

Schunk Intec s.r.o. - upínací technika a uchopovací systémy

Tuřanka 115

Brno

627 00

Česká republika

 

Tel.:+420 513 036 213

Fax: +420 531 036 219

E-mail: info@cz.schunk.com

Internet: www.cz.schunk.com

https://www.industry-eu.cz/firmy/schunk-intec-s-r-o-upinaci-technika-a-uchopovaci-systemy

 

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU