banner
5 nejnovějších poptávek
Stavební práce
Visutá terasa
Stavební úpravy
Stavební úpravy
Rotační tabletovací lis
5 nejnovějších nabídek
Váš tryskací stroj nepracuje správně?
Mokré lakování
PC vytlačovací - čirá - 20 t.
HDPE vstřikovací , MFI 5-7 40 t tříděno na jednotlivé barvy
Frézky nástrojářské - FN 32, výrobce TOS

Sportovní povrchy pro dětská hřiště - PRAGOELAST s. r. o.

10/05/2023

 

Sportovní povrchy pro dětská hřiště

Specializujeme se na sportovní povrchy, které dodáváme pro nejrůznější prostory. Sportovní povrchy jsou vhodné především pro dětská hřiště. Zároveň jsou sportovní povrchy využívané také pro oddechové pěší zóny, tělocvičny, fitness centra, chodníky, terasy a další sportovní povrchy. Naše sportovní povrchy obsahují protipádovou dlažbu, která zmírňuje následky pádů a má atest bezpečné pádové výšky. Sportovní povrchy jsou vybaveny pryžovými obrubníky nebo klínovými náběhy sloužícími pro ohraničení hřiště či oddychové plochy.

Antivibrační podložky a rohože

V našem sortimentu naleznete také antivibrační podložky a rohože. Antivibrační podložky jsou vhodné pro využití v průmyslu, dopravě i stavebnictví. Často používány jsou antivibrační podložky v oblasti podštěrkových rohoží. Další uplatnění mají antivibrační podložky a rohože v oblasti podbetonového tlumení rázových vibrací. Protiskluzové a antivibrační podložky jsou rovněž hojně využívány v balení výrobků.

 

Pryžové výrobky s tlumícími vlastnostmi

Naše firma PRAGOELAST spol. s. r. o. se specializuje na výrobu a prodej výrobků z recyklované pryže. Nabízíme kvalitní pryžové výrobky vhodné pro využití ve stavebnictví a průmyslu. Dále dodáváme antivibrační podložky a rohože, sportovní povrchy pro dětská hřiště a protihlukové desky pro oblast průmyslu. Pryžové výrobky jsou ideální pro tlumení vibrací, hluku a případně i zátěží. Nejčastěji slouží pryžové výrobky jako chráničky, kabelové překlady, protiskluzové podložky a výrobní podlahy. K tlumení hluku a vibrací jsou pryžové výrobky využívány také v oblasti železniční, silniční a tramvajové dopravy. Pryžové výrobky naší společnosti nachází uplatnění nejen v zemích EU, ale i v Americe a Asii.

Protihlukové desky pro oblast průmyslu

Vyrábíme a dodáváme protihlukové desky pro oblast průmyslu a stavebnictví. Protihlukové desky jsou hojně využívány především v dopravě a v budování dopravních cest včetně mostních konstrukcí. Ideální uplatnění mají protihlukové desky v uložení těžkých strojních zařízení při jejich kotvení a útlumu vibrací. Vlastnosti, které protihlukové desky mají, jsou neměnné i při opakovaném extrémním namáhání. Zároveň mají protihlukové desky extrémní nosnost.

 

 
Image 0 Image 1 Image 2 Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7 Image 8
 
 

PRAGOELAST s. r. o.

Na Cikánce 2

Praha 5 - Radotín

153 02

Česká republika

 

Tel.:+420 257 002 976, 972

Mob.::+420 737 252 540

Fax: +420 257 002 979

E-mail: info@pragoelast.cz

Internet: www.pragoelast.cz

https://www.industry-eu.cz/firmy/pragoelast-s-r-o

Chcete být informování o poptávkách dříve než ostatní? Registrovat se k odběru novinek
banner

Proč využívat Industry-EU? Cíle portálu Industry-EU Poptávky a nabídky Industry-EU